> ДІЛОВА ПОЇЗДКА ДО ЧЕХІЇ

Прага_2

Пропонуємо Вам поєднати відпочинок з отриманням корисного досвіду роботи фермерів Чехії в умовах Євросоюзу, зустрітися з представниками місцевої фермерської Асоціації, побувати в типовому фермерському господарстві, прогулятися по вуличках Праги та поглянути на неї із Староместськой ратуші і спробувати, нарешті, легендарне “вепрево коліно” з місцевим пивом, відвідати пивоварню Ходовар у скалі, та виноробне підприємство в м. Мельник, сімейну ферму по виробництву сирів, а під кінець – відвідати різноманітні магазини, де в цей час будуть хороші знижки на товари та продукти.

Тижневий тур заплановано на листопад і обійдеться в середньому в 940 євро на одну людину (переїзд автобусом, страховка, проживання в 4 * готелі, харчування – сніданки, обіди в національному стилі, екскурсії по програмі).

ПРОГРАМА ВІДВІДУВАННЯ ЧЕХІЇ

 1 день.

Приїзд автобусом, поселення, екскурсія по Празі з вечерею (з традиційним коліном і пивом.

2 день.

Семінар в Чешськый Асоціації на тему «Ситуація в землеробстві Чеської Республіки, про стан сімейних ферм у селі, законодавство щодо малого підприємництва на селі. Допомога Євросоюзу фермерам Чехії». Обід Відвідування типового фермерського господарства Чехії. Вечеря

3 день.

9.00 – від’їзд в пивоварню Ходовар в скелі, екскурсія, дегустація пива, там же обід в ресторані в скелі. Після обіду – екскурсія в Маріанські Лазні – курортне місто, огляд і повернення в Прагу. Вечеря

4 день.

9.00 – від’їзд в місто  Мельник в виноробне підприємство з дегустацією після екскурсії 10 сортів вин. – 5 – 6 годин. Обід. Екскурсія по місту та в замок. Переїзд в Прагу. Вечеря. (можливий варіант в вечері м. Мельник, а потім до Праги).

5 день.

Агротехнічний ринок, огляд, обмін питання-відповіді. Обід. Переїзд у Чеський Крумлов, екскурсія, повернення в Прагу. Вечеря.

6 день.

Сімейна ферма багатоцільова – сироваріння, тваринництво – вівчарство, конярство, оренда сільгосптехніки, рестораннный бізнес. Дегустація сирів, обід. Повернення в Прагу. Увечері можна організувати поїздку в стару корчму Детениці з вечерею і готичною програмою.

7 день.

Поїздка по магазинах де є хороші знижки, може десь під Прагою. Обід. Вільний час. Фінальна вечеря, з національними закусками і пивом.

Це попередня програма. Можливі коригування. Поїздка планується автобусом.

Є офіційний лист – підтвердження Чеської Асоціації про готовність прийняти нашу делегацію у кількості 16 – 18 осіб.

Точні терміни поїздки залежать від формування зазначеної групи чисельністю.

Заступник генерального директора АФЗУ Михайло Данкевич.

Тел. 044-501-78-24  Моб.: 050-391-94-72, 067-348-10-35,093-136-65-67