> ГАЗЕТА “ВІСНИК “ФЕРМЕР УКРАЇНИ”

Газета „Вісник Фермер України” заснована Асоціацією фермерів та приватних землевласників України”, ТОВ „Експо-центр „Господар” та Українським державним фондом підтримки фермерських господарств в 1999 році.

На шпальтах публікуються різнобічні новини про діяльність Асоціації фермерів та приватних землевласників України, Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, матеріали про практику фермерського господарювання. У кожному номері читачі знайомляться з передовими технологіями у сільськогосподарському виробництві. Газета постійно друкує тематичні огляди по сільськогосподарській техніці, культурах; аналізи ринків сільськогосподарської продукції. В газеті регулярно розміщуються тематичні сторінки. Зокрема, присвячені тваринництву та птахівництву, рослинництву, городництву. Постійно виходить сторінка „Правовик”, на якій публікуються юридичні поради. Газета постійно виступає інформаційним спонсором ряду загальноукраїнських спеціалізованих виставок, на яких розповсюджується безкоштовно.

Газета розповсюджується по всій території України шляхом передплати через поштові відділення УкрПошти. „Вісник Фермер України” регулярно передплачується обласними та районними фермерськими асоціаціями. Розповсюджується на всіх аграрних заходах: виставках, зборах, конференціях.

Газета „Вісник Фермер України” – 16 (12) шпальт, обкладка повнокольорова,  формат А3, тираж 20 000 примірників.

До Вашої уваги:

Умови передплати

Умови розміщення реклами

Останній номер

Архів номерів