ПРОЕКТ АФЗУ ТА КОМПАНІЇ ПАТ «КВАЗАР» З ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАКУПІВЕЛЬ ТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ НА АУКЦІОНАХ ЄВРОПИ ТА АМЕРИКИ.

Асоціація фермерів та приватних землевласників України починає співпрацю з українським підприємством ПАТ «КВАЗАР» по забезпеченню потреб фермерів, фіксованих членів АФЗУ, високоякісною сучасною технікою та обладнанням, яке реалізується на аукціонах Європи та Америки. Здебільшого це майно збанкрутілих підприємств за дуже привабливими цінами.

Довідкова інформація про ПАТ «КВАЗАР».

Підприємство займається сонячною енергетикою. Виготовляє сонячні модулі за повним технологічним циклом, починаючи від сировини і виготовлення фотоелементів, і закінчуючи розробкою проектів і будівництвом сонячних систем під ключ. Систем, як просто для вироблення електроенергії, так і для різних інших потреб. Будь то опріснення засолених вод, зрошення або система управління нафтопроводом. Займається цим уже 20 років. До 2013 року вся продукція йшла на експорт в Європу і Північну Америку, поки в Україні не почали розуміти актуальність цього напряму.

В Україні ціна на електроенергію зростає і буде зростати, тому ефективність альтернативних джерел енергії буде підвищуватися. З урахуванням чинного в Україні законодавства сонячна енергетика стає вигідною справою як для юридичних, так і для фізичних осіб. Вона вирішує проблеми не тільки власного енергозабезпечення, але і захисту від інфляції, оскільки скидання виробленої електроенергії в мережу здійснюється за «зеленим тарифом», який в Україні фіксується в євро. А сонячні станції практично не вимагають обслуговування.

Детальнішу інформацію про підприємство можливо отримати за посиланням на сайті в інтернеті – www.kvazar.com.  Президент компанії ПАТ «Квазар» Монаков Сергій Владленович».

Займаючись купівлею обладнання для власних технологічних потреб в Європі і Америці, напрацювавши хороші зв’язки та систему роботи з аукціонними фірмами і розуміючи потреби сільського господарства України в сільськогосподарських машинах і харчопереробному обладнанні, та знаючи проблемність придбання нового обладнання з-за існуючого курсу долара і кризи в Україні, підприємство запропонувало фермерам, через АФЗУ, свої послуги по підбору, купівлі і доставці під замовлення необхідного обладнання та техніки, придбаної через аукціони в Європі, які займаються розпродажем майна збанкрутілих компаній.

Вартість такого обладнання може опускатися до 10 – 15% від вартості нового обладнання. Діапазон можливих постановок дуже широкий: від тракторів і комбайнів та навісного обладнання до них, ліній з виробництва ковбас або йогуртів і т. ін.. Обладнання може придбаватися  як з окремими одиницями, так і в комплексі цеху або заводу.

Так, наприклад, на аукціоні 16.11.2015 р. в Бельгії розпродавався молокозавод,

у тому числі пастеризатори з нержавіючого заліза на 826 літрів, тиск 10 бар, температура до 120 гр.С; вертикальні силоси від 25 до 110 тонн, також з нерж.сталі, теплообмінники, установки з виготовлення пляшок,  лінії розливу і упаковки. Були куплені тільки вертикальні силоси місткістю 25 тонн і кілька одиниць іншого обладнання. Решта 95% обладнання, у тому числі пастеризатори, лінія виготовлення пляшок і розливу, 110-тонні силоси та ін., всього близько 90 позицій, продавалися 25.11.2015 р. за ціною металобрухту. Все обладнання цілком було продано за 30 тис. євро. Правда тут немає вартості демонтажу і транспортування. Наприклад, демонтаж 110-тонного силосу, власною вартістю близько 3000 євро, коштував 1950 євро.

ПАТ «КВАЗАР»  готове,  під замовлення, знайти обладнання, придбати його на аукціоні, доставити його в Україну і поставити Замовнику в зазначене місце.

Але замовлення повинен бути дуже конкретним по функціях обладнання, його призначенням, продуктивності. Після першої фази опрацювання питання Замовнику будуть запропоновані варіанти з фотографіями, орієнтовні ціни і терміни. Після чого вже будуть проводитися конкретні детальні переговори та укладення договору. Після призначення дати аукціону, призначається і дата можливого огляду обладнання на місці із з’ясуванням всіх питань щодо комплектації і запчастин. Якщо нескладне обладнання і достатньо буде візуального огляду, то це може зробити наш фахівець в Європі. Але можливо, буде потрібен виїзд фахівця Замовника в Європу на огляд обладнання.

Якщо наша пропозиція може Вас зацікавити, то ми готові до співпраці. Але хотілося б застерегти від фінансово незабезпечених замовлень, щоб ми не витрачали час і сили даремно. Ми не банк, і ні про які кредити або відстрочки платежів після доставки в Україну мова йти не може.

Як правило, оплата придбаного обладнання повинна бути проведена протягом 48 годин після закінчення аукціону. І обладнання має бути демонтовано і вивезено в зазначений в умовах аукціону термін. Для простого обладнання, як правило, цей термін складає 1 тиждень. Це все ми можемо проводити за свій рахунок, але в нас мають бути гарантії отримання грошей після доставки обладнання в Україну. Тому для підвищення відповідальності Замовника в контракті буде передбачений частковий аванс.

Крім цього на завершальній стадії придбання обладнання у нас повинен бути тісний контакт з Замовником. Спочатку для вибору оптимального обладнання за ціною і якістю. Та потім під час аукціону – ми повинні з ним оперативно радитися по можливості підвищення ціни під час торгу.

Так середнє підвищення ціни від стартової по переробці м’яса і молока склало менше 10%. По лініях фасування та етикетування приблизно такеж. Позиції типу коптильних, парових і жарових шаф йшли за ціною близькою до стартової. А з обладнання для виробництва морозива ціна подвоїлася. Так гомогенізатор при стартовій ціні 5 тис. євро був проданий за 23 тис. євро. За стільки ж,  як великий молокозавод.

Зараз ми працюємо над замовленнями по лініях виготовлення і розфасовки фруктових і овочевих соків, томатної пасти; лініях виготовлення сухого молока; лініях забою та розбирання свиней до напівтуш.

Якщо ця тема може бути для Вас цікавою, ми готові до контакту та обговорення деталей.

Додаткова інформація за телефонами:

044-501-78-23, 501-78-24

050-391-94-72

Ел. пошта: farmexpo@ukr.net