УВАГА – ШАХРАЇ!

Для захисту інтересів фермерів та наших партнерів від недобросовісних постачальників послуг та платників наводимо їх перелік.

За наявності у вас інформації про подібні факти просимо надсилати її на нашу електронну адресу – farmexpo@ukr.net

Звертаємо увагу фермерів, що наша попередня інформація про шахрайські дії підприємства «Валеос Плюс» виявилася нажаль вірною.

Підтверджуючих документів від ТОВ «Валеос Плюс» про розрахунок з Ф/Г «Новий рівень 2006» ми не отримали.

На додаток сьогодні до нас з подібною проблемою звернулося ПАТ «Поділля» з Могилів-Подільського вінницької області (перерахували 130 тис. грн.. за 20 т. мін. добрив, а отримали лише 3.5 т.).

Тож нижченаведена інформація відповідає дійсності!

Будьте обережні!

АФЗУ чекає підтверджуючих документів від ПАТ «Поділля» та готує документи для подачі в правоохоронні органи.

ТОВ «Валеос Плюс», під приводом постачання мінеральних добрив діяли шахрайським шляхом і заволоділи коштами фермерського господарства «Новий рівень 2006» (Закарпатська обл., с. Тячівка).

Один із шахраїв зателефонував у господарство і запропонував керівникові по вигідній ціні придбати добриво «діамофос» на суму 226000,00 грн. Фермерське господарство перерахувало кошти за вказаними реквізитами ТОВ «Валеос Плюс», після чого підписавши документи їх було відправлено через «Нову пошту» в м. Київ, на відділення №4, що знаходиться в Святошинькому районі, по вул. Кричевського, 19, котрі отримала особа на прізвище Майко Сергій Володимирович. Ще один комплект документів було відправлено за адресою вказаною в Договорі, тобто, в м. Запоріжжя, пров. Архангельський, буд.1 на ім’я Маренін Євгеній Олегович, котрий був вказаний як керівник ТОВ «Валеос Плюс». Підприємство зареєстроване в м. Заапоріжжя, Шевченківський р – н, пров. Архангельський, 1 (код ЄДРПОУ 37359631). Але за цією адресою відмовилися приймати документи. Окрім того стало відомо, що до квітня місяця 2015 року керівником підприємства була Остапенко Аліна Вікторівна, зареєстрована за цією ж адресою. Є інформація що Маренін Євгеній Олегович зареєстрований ще за однією адресою: Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Харківська,144.

ТОВ «Валеос плюс» отримали кошти перераховані фермерським господарством, але продукцію не поставило, мотивуючи це різними надуманим причинам.

Було вжито заходів для перевірки дійсного існування такого товариства і виявилося, що в наявності мінеральних добрив воно не має і не могло мати за відсутності в реєстраційних документах такого виду діяльності.

В результаті проведеної роботи додатково було встановлено, що ТОВ «Валеос Плюс» КВЕД для такого виду діяльності не має, до ДПІ ними подаються нульові звітності.

Для отримання від фермерського господарства «Новий рівень 2006» було відкрито рахунок в «Укрсиббанку» в м. Києві 29 вересня 2015 року, лише безпосередньо перед отриманням коштів.

За різними телефонними номерами (044 – 364 – 50 – 90, 0362 – 46 – 07 – 86, 0612 – 80 – 81 – 05, 056 – 787 – 05 – 02), із зазначенням різних міст України, фактично розмовляють лише 2 особи представляючись різними іменами.

Від цієї організації постраждало мабуть не лише вищезазначене господарство,

тому у подібних випадках просимо надавати інформацію у виконавчу дирекцію АФЗУ, або безпосередньо в редакцію газети.

Від редакції: звертаємо увагу, що на думку нашого юридичного відділу, фермерське господарство постраждало від аферистів і по своїй вині. По перше – «купилося» на привабливу ціну і розпочало працювати з невідомим підприємством, по друге – перерахувало кошти до підписання договірних документів, і по треє – не перевірило хоча б основні статутні документи майбутнього партнера.

Закликаємо до пильності та радимо працювати з надійними партнерами. З ними, до речі, АФЗУ укладає партнерські угоди.

 

- До уваги фермерів та приватних сільгоспвиробників! Звертаємо вашу увагу на обережність при роботі з  Приватним  акціонерним товариством “Креатив”, м. Кіровоград, код 31146251, яке заключає угоди на закупку соняшника на умовах післяоплати і не розраховується. На сьогодні, в АФЗУ в роботі знаходиться 3 звернення з цього приводу від господарств Чернігівської області: від фермерського господарства «Щурівське», ТОВ «ТРАНС-ТОРГ ІЧНЯ» та ТОВ «АФ «ПРИЛУЦЬКА», з якими повинні були розрахуватися до 15 лютого 2015 року за поставлений соняшник. Загальна сума неповернутих коштів лише по цим господарствам становить понад 17 млн. гривень. Фактично, ці господарства не зможуть виконати весняно-польові роботи і стануть кандидатами на банкрутство. З цього приводу АФЗУ звернулася до Генерального прокурора з проханням про оперативне розслідування для запобігання банкрутства господарств. Також звертаємо увагу, що керує підприємством ПрАТ «Креатив» син народного депутата Березкіна Станіслава Семеновича, члена депутатської групи «Відродження» Березкін Максим Станіславович.

- Кіровоградський завод «Червона зірка» та його офіційний представник ТОВ «ТЕХНОТОРГ», м. Миколаїв – не поставка сівалки кооперативу «РАТАЙ», Тернопільська область.

- ПАТ «ТАКО», Житомирська область – неправомірний захват урожаю кукурудзи з площі 34 га фермерського господарства «НОНА», Житомирська область.

- ТОВ «А.Т.К.». смт. Любар, Житомирська область – самовільне захоплення земельної ділянки, що знаходиться в оренді СФГ «На Валах», Житомирської області.

- ВАТ «Вібросепаратор», м. Житомир – заборгованість перед ТОВ «ГОСПОДАР ЕЦ» за участь у виставці «Фермер України-2012» у сумі 3150,00 грн.