До уваги власників фермерських господарств

До уваги власників фермерських господарств, які шукають інвестиції для розвитку чи бажають укласти форвардні контракти для вирощування сільськогосподарської продукції!

Редакція газети «Вісник Фермер України» збирає запити від господарств з наступним безкоштовним розміщенням цих оголошень в газеті та на Інтернет – сторінках Асоціації фермерів та приватних землевласників України та Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Для цього необхідні наступні данні:

Назва господарства, повна адреса знаходження (друкується лише область та район), кількість землі в обробітку та потенційні можливості розширення за рахунок оренди, напрямок діяльності (зерновий, овочівництво, тваринництво і ін.), мета отримання інвестицій чи об’єм можливого форвардного контракту, телефон для зворотнього зв’язку.

Дану інформацію направляти по електронній пошті – farmexpo@ukr.net, факсом – 044-501-78-23, 501-78-24, поштовим відправленням – 01042, м. Київ, вул.. Патріса Лумумби, 21, оф. 417, ТОВ «ГОСПОДАР ЕЦ» (Редакція газети «Вісник Фермер України»)