ЗВІТНО-ВИБОРНА КОНФЕРЕНЦІЯ У ГЛОБИНСЬКІЙ АСОЦІАЦІЇ ЩО НА ПОЛТАВЩИНІ

Глобино-ВЕБ

Колись найбільший в області Глобинський район у рамках децентралізації нині приєднано до Кременчуцького. Та не лише територією знана Глобинщина, а ще й тим, що на 26 тисячах гектарів родючих земель тут працює майже 200 фермерських господарств. Частина з них входить до громадської організації «Глобинська асоціація фермерів і приватних землевласників».

24 листопада в Глобиному відбулася звітно-виборна конференція Асоціації, на якій окрім традиційного порядку денного (виборів голови і секретаря організації, підсумків роботи, фінансового звіту, виборів ради та делегатів на обласну звітно-виборну конференцію), найбільш болючі проблеми порушувалися в останньому питанні – різне.

Серед гостей на конференції були також присутні голова Полтавської обласної асоціації фермерів і приватних землевласників імені Героя України, героя Небесної сотні Віктора Чміленка Василь Михайлович Бурлака, професор Полтавського аграрного університету Андрій Олексійович Пантелеймоненко та правник Олег Олександрович Оборожний.

Із підсумками роботи за рік присутніх ознайомив голова ГО «Глобинська асоціація фермерів і приватних землевласників» Олександр Федорович Ніколаєв. У цілому роботу визнано задовільною. Як прозвучало із залу, між членами асоціації, головою та виконавчим головою є діалог і постійна комунікація. Тому було запропоновано переобрати колишній склад: голова асоціації Олександр Федорович Ніколаєв, виконавчий директор – Ніна Іванівна Селюк, заступник голови – Людмила Михайлівна Безніс.

На посаді голови Полтавської обласної асоціації фермерів і приватних землевласників імені Героя України, героя Небесної сотні Віктора Чміленка глобинці запропонували залишити Василя Михайловича Бурлаку.

Крім того, було обрано делегатів на обласну звітно-виборну конференцію, яка відбудеться 4 лютого 2022 року в Полтаві: Костенка С. А., Бабко Т. П., Молодчина В. П., Ніколаєва О. Ф., Селюк Н. І., Безніс Л. М., Пасічника В. В., Хмельницького Ю. М., Воронкіна О. В., Шлому Г. М., Максюту В. П. В якості гостей вирішено запросити голову Глобинської ОТГ Джуся С. В та голову Градизької ОТГ Носу М. Ю.

Грамоти до Дня працівників сільського господарства від обласної Асоціації фермерів і приватних землевласників найсумліннішим вручив її голова, Василь Бурлака. Нагороди отримали голова СФГ «Зоря» Бабко Т. П., голова СФГ «Долина» Безніс М. В., голова СФГ «Відродження» Воронкін О. В., голова СФГ «Граніт» Лопушенко М. М., виконавчий директор ГО «Глобинська асоціація фермерів і приватних землевласників» Селюк Н. І.

Любов Приймак. Полтава