МОЖЛИВОСТІ КООПЕРАЦІЇ ДЛЯ ЕКСПОРТУ ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко вважає, що Україна має стати лідером з експорту органічної продукції в світі.

Але як вити на організовані ринки невеликим виробникам органічної продукції?

 

Як досягають успіху малі виробники органічної продукції у США, Канаді, Австралії, країнах Європейського союзу, зокрема у Латвії?

Чому об’єдналися латвійський кооператив «Piena ceļš» з естонським кооперативом «E-piim»?

Як органічні ферми 24 виробників чорної смородини об’єднали свої зусилля для створення стабільних ринків збуту заморожених ягід на експортних ринках і створили кооперативну компанію “BioBerries Latvia”?

Як працюють і чим живуть кращі українські органічні кооперативи, кластери, професійні організації виробників органічної продукції в Україні?

Чи сприяє українське законодавство розвитку органічні кооперативів й яку підтримку зможуть надати органічним кооперативам проекти міжнародної технічної допомоги?

 

Про все це буде розмова 20-22 квітня 2021 року: Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) та Латвійський центр сільських консультацій та освіти (ЛЦСКО) проведуть навчання для дорадників «Можливості кооперації для експорту органічної продукції», щоб вони змогли надати дорадчу підритмку виробникам такої продукції.

Зважаючи на актуальність теми, організатори зробили цей захід відкритим  для усіх, кого це цікавить – фермерів, науковців, освітян, ЗМІ.

 

Захід відбуватиметься у рамках реалізації проекту “Електронний консультант для сільських експортерів в Україні”, що реалізується ЛЦСКО у партнерстві з НАСДСУ за підтримки Посольства США в Україні та Міністерства закордонних справ Латвійської Республіки.

 

Формат заходу: Онлайн семінари на платформі Zoom.

Тривалість заходу: 10:00-14:00 (щоденно).

 

Посилання для реєстрації https://forms.gle/Mbt8gqvjwMgVNp1G7

Посилання для підключення на всі дні:  https://us02web.zoom.us/j/88551628739?pwd=OUo0Z2Vpc3Y2b2tIYWc4SGIvQWV5UT09

Meeting ID: 885 5162 8739

Пароль / Passcode: 118918

 

Контакти для довідок Роман Корінець – rkorinets@gmail.com, 0975747327.