КОНФЕРЕНЦІЯ ФЕРМЕРІВ ЧЕРКАЩИНИ ТА ЩЕ ОДИН КАНДИДАТ НА ПОСАДУ ПРЕЗИДЕНТА АФЗУ

Гончаренко-на-сайт-2

31 березня фермери Черкащини, яких очолює Віктор Гончаренко, разом із головою обласної ради Анатолієм Підгорним та депутатами обласної ради, представниками АФЗУ на чолі з Миколою Стрижаком, керівниками профільних департаментів ОДА, представниками правоохоронних органів, податкової служби, Держгеокадастру зібралися на обласну конференцію, де обговорили такі питання:

- про окремі факти шахрайських дій по відношенню до сільськогосподарських виробників на ринку паливно-мастильних матеріалів, мінеральних добрив матеріальних активів та ринку зерна;

- про блокування податкових накладних сільськогосподарських виробників;

- про ризики та проблеми, викликані ліцензуванням паливно-мастильних матеріалів сільськогосподарських виробників для власних виробничих потреб;

- про проблемні питання у сфері земельних відносин пов’язаних із використанням земель постійного користування, земель історико-культурної спадщини, про загрози та рівень готовності аграріїв до запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення.

Також  учасники зібрання обговорили аграрну частину Національної економічної стратегії на період до 2030 року.

За результатами цієї зустрічі Голова обласної ради Анатолій Підгорний дав доручення голові постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин, Віктору Гончаренку підготувати відповідні звернення до керівництва держави по цих питаннях. Потім їх розглянуть депутати на комісії та в сесійній залі.

 

В роботі конференції також взяв участь очільник ГУ ДПС у Черкаській області Антон Царюк, який активно відповідав на всі проблемні питання, що сільгоспвиробники озвучували в залі.

Всі скарги, з якими звернулися фермери, обласна рада направить правоохоронним органам та податковій службі і   їх розгляд пообіцяв тримати на контролі голова облради.

Під час проведення заходу, який тривав дві години, в залі панувала мирна ділова обстановка і конструктивний діалог. Фермери області вдячні всім керівникам і спеціалістам обласного рівня за конструктив, за розуміння і бажання спільними зусиллями досягати успіхів і працювати на розвиток і благо українського народу!

 

Після закінчення конференції члени Асоціації зібралися в більш вузькому колі та прийняли одноголосне рішення – висунути кандидатом в Президенти ГО АФЗУ Гончаренка Віктора Григоровича, голову Черкаської АФЗ. Вибори президента АФЗУ відбудуться на черговому ХХХІ з їзді АФЗУ, який відбудеться 12 червня 2021 року в м. Києві.

 

 

Михайло Данкевич,

для „Вісник Фермер України”