ДОНБАС «ПОРОЖНЯК НЕ ГОНИТЬ»!

 

3 листопада відбулося засідання обласної Ради АФЗ Донецької області, участь в якому взяли представники з усіх районних осередків.

Учасники обговорили питання порядку денного, запропонований головою обласної Асоціації Зубенко Олександром Івановичем, а саме: діяльність та розвиток фермерських господарств області, передплати на газету «Вісник Фермер України», звернення АФЗУ до Президента України та Премєр-міністра України стосовно відновлення роботи Міністерства аграрної політики та продовольства, представлення Асоціації в нових районах Донецької області.

Особливу критику серед присутніх викликав лист-відповідь Міністерства інфраструктури, в якому чиновники відомства «розяснили» фермерам, що комбайн відноситься до важкої техніки, і тому на його переміщення з поля на поле необхідно братии дозволи, супровід і тому подібне.

Також члени Ради обговорили проблемне питання блокування податкових накладних фермерських господарств та прийняли рішення про донесення до загалу відповідь від ДФС області стосовно 5 господарств, документи яких були направлені обласною комісією в це відомство для оперативного реагування.

Члени Ради прийняли рішення повідомити своїх коллег про лист від місцевої прокуратури про недопущення вилучення у фермерів земель постійного користування.

По не залежній від учасників зібрання причині не було проголосовано про учасників чергового звітно-виборного зїзду АФЗУ від області, оскільки а ні місце, а ні терміни зїзду по цей час ще не відомі. Домовилися, що це питання буде вирішено остаточно в телефонному режимі.

Необхідно констатувати, що Донецька АФЗ чи не єдина, яка провела обласні збори у визначені терміни, та й зі сплатою членських внесків та передплатою газети «Вісник Фермер України» вони не пасуть задніх!

 

Михайло Данкевич,

за інформацією Олександра Зубенко.