ШАНОВНА ВЛАДО! ДОСИТЬ ОБІЦЯНОК! НЕ ВВОДЬТЕ ЛЮДЕЙ В ОМАНУ!

За останньою інформацією з регіональних представництв газети „Вісник Фермер України” господарства Закарпаття, окрім владних обіцянок, не отримали жодної копійки по жодній з програм підтримки сільгоспвиробників: а ні по тваринництву, а ні по бджільництву, а ні компенсації за придбане насіння.

Селяни чують з засобів масової інформації про „активну та дієву” підтримку по різноманітним діючим програмам, збирають документи, витрачають час та кошти – приходять в акредитовані банки, департаменти ОДА, відділення Укрдержфондів, а їм відповідають – коштів НЕ має!

Фактично те ж саме, що було й з допомогою господарствам південних областей постраждалим від засухи: проводили виїздні наради, обіцяли, фермери документи збирали – а в якості допомоги лише порада страхувати посіви!

Редакція газети збирає інформацію по всіх областях та опублікує її в грудневому номері видання (про стан справ просимо надсилати інформацію на ел. Gошту: farmexpo@ukr.net).

Ще одне болюче питання, про яке ніхто не говорить – заробітна плата працівників обласних відділень Укрдержфонду. Директор отримує винагороду за щоденну працю, дуже часто ненормовану, з частими поїздками по області в господарства – в розмірі 6 000 грн. Техробітниця, в тому ж Мінекономіки, більше отримує! Це за роботу пов’язану з фінансами, з розподіленням бюджетних коштів, з необхідністю контролю за вчасне їх повернення.

А саме фінансування відділень: оренда приміщень, комуналка, оргтехніка. звязок та транспорт? Про це взагалі говорити сором! Працівникам побиратися потрібно. Щоб якось функціонувало відділення….

 

Михайло Данкевич,

гол. ред „Вісник Фермер України”