ПЕРЕДПЛАТА ГАЗЕТИ «ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ» НА 2021 РІК!

ШАНОВНІ ЧЛЕНИ АФЗУ!

ПРОСИМО ПЕРЕДПЛАТИТИ ГАЗЕТУ «ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ» НА 2021 РІК!

Ми працюємо для того, щоб ви завжди мали оперативну й актуальну інформацію щодо подій у країні, профільному міністерстві та Укрдержфонді підтримки фермерських господарств, новин у діяльності влади, змін у податкових, фінансових та інших важливих документах (Приклад розсилки інформації по Комплексній передплаті у прикріпленому файлі!), здійснюємо коментарі до згаданих тем. Ми співпрацюємо з досвідченими журналістами, які вміють знаходити потрібну інформацію, перевіряти її, бути свідками головних подій, аналізувати, проводити журналістські розслідування, за потреби отримуючи інсайдерську інформацію з джерел, не доступних загалу.

Ми також надаємо наші сторінки рекламодавцям, адже значна частина рекламодавців (близько 90%) користується послугами саме друкованих видань, особливо спеціалізованих, як наше. А газета мусить заробляти на своє існування, і реклама є для цього одним із допоміжних засобів.

Ви завжди будете поінформовані, а значить – захищені, якщо скористаєтеся пропозиціями редакції газети «Вісник Фермер України», яка пропонує Вам на 2021 рік 5 варіантів передплати на своє видання:

Варіант перший. Передплата друкованого видання у відділенні «Укрпошти». Передплатний індекс 21591 в Каталозі видань України на 2021 рік.

21591

ВІСНИК ФЕРМЕР УКРАЇНИ (укр.) Газета про фермерів та для фермерів: фінанси, консультації, допомога
тел.(044) 501-78-23   обсяг реклами —  10%

На місяць

24,77 грн.

На 3 місяці

74,31 грн.

На 6 місяців

148,62 грн.

 

На 12 місяців

297,24 грн.

297,24

 

Передплату можна оформити на сайті  www.presa.ua
чи у будь-якому поштовому відділенні 

Варіант другий. Передплата друкованого видання через редакцію – вартість 240 гривень на рік. Для оформлення надішліть заявку на електронну пошту farmexpo@ukr.net з вказанням реквізитів платника та адреси доставки. Ми надішлемо Вам рахунок для безготівкової оплати.

Третій. Редакційна передплата електронного варіанту газети – вартість 200 гривень на рік. Для оформлення надішліть заявку на електронну пошту farmexpo@ukr.net з вказанням реквізитів платника та адреси доставки. Ми надішлемо Вам рахунок для безготівкової оплати.

Четвертий. Редакційна передплата на розсилку електронного варіанту газети та актуальної інформації на вашу електронну адресу. Вартість на 2021 рік – 600 грн. Для оформлення надішліть заявку на електронну пошту farmexpo@ukr.net з вказанням реквізитів платника та адреси доставки. Ми надішлемо Вам рахунок для безготівкової оплати.

П’ятий. Комплексна редакційна передплата, за якою Ви отримуєте оперативну розсилку актуальної інформації на електронну пошту, а також всі номери газети в паперовому варіанті. Вартість такої передплати становить 720 гривень на рік. Для оформлення надішліть заявку на електронну пошту farmexpo@ukr.net з вказанням реквізитів платника та адреси доставки. Ми надішлемо Вам рахунок для безготівкової оплати.

Приклад розсилки інформації по Комплексній передплаті у прикріпленому файлі!

З повагою, головний редактор

Михайло Данкевич