РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ СУС: ЯК ЗАХИСТИТИ УКРАЇНСЬКЕ СЕЛЯНСТВО!

17 вересня 2020 року об 11:00 в приміщенні ННЦ Інституту аграрної економіки (м. Київ вул. Героїв Оборони, 10) відбудеться розширене засідання правління Союзу українського селянства, на яке запрошені гості з усіх куточків України, лідери фермерського руху, які створювали Асоціацію фермерів України, закладали основи фермерства нашої держави,  науковці та практики аграрної галузі.

Єдина мета цього заходу – виробити напрямки  захисту українського селянства від загрози, яка нависає в результаті запровадження ринку землі з 1 липня 2021 року.

Це обумовлено цілим комплексом проблем які існують на сьогодні. В першу чергу це ситуація з особистими селянськими господарствами, які виробляють понад 90 % другого хліба – картоплі, овочів та фруктів – їх кількість знизилася до рекордного мінімуму за всю історію незалежної України. Подібна ситуація спостерігається і серед фермерських господарств.

Це обумовлено цілим комплексом проблем. Від загрози економічної, викликаної великими збитками від посухи у багатьох господарствах півдня України, збитками від повеней та підтоплень у західних регіонах та градобоїв у східних областях. До надзвичайно низького виконання обіцянок всіх гілок влади по підготовці до запровадження з 1 липня 2021 року ринку землі: запровадження дешевих цільових кредитів, створення фонду гарантування для полегшення агро кредитування, створення пріоритету розвитку сімейних фермерських господарств, розширення інвестицій та державної підтримки.

На сьогодні ситуація в малому та середньому агро виробництві набагато гірша, ніж рік тому. Тому ці проблеми гостро стоять перед українським суспільством і Союз українського селянства ставить за мету виробити напрямки і дії, що до захисту українського селянства.

 

Прес-служба СУС