ЧЕРГОВА СПРОБА ВАРу ЗАЛИШИТИ АГРАРІЇВ БЕЗ ДЕРЖАВНИХ ДОТАЦІЙ ПРОВАЛИЛАСЯ!

Верховний Суд України 16 липня 2020 року у справі № 826/13664/18 адміністративне провадження № К/9901/36552/19 П О С Т А Н О В И В :

1. Касаційну скаргу Кабінету Міністрів України – задовольнити.

2. Постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 10 грудня 2019 року – скасувати.

3. Рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 30 травня 2019 року – залишити в силі.

Постанова набирає законної сили з дати її прийняття, є остаточною та

оскарженню не підлягає.

А тепер пояснюємо, що це за справа, та чому ми її друкуємо.

У серпні 2018 року Громадська спілка «Всеукраїнська Аграрна Рада» звернулась до суду з позовом до Кабінету Міністрів України про визнання протиправними та скасування постанов, в якому просила:

«1.1. визнати протиправною та нечинною з моменту прийняття постанову Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва»;

1.2. визнати протиправною та нечинною з моменту прийняття постанову Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств»;

1.3. визнати протиправною та нечинною з моменту прийняття постанову Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 86 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва»

Так, ми не помиляємося, це саме ті постанови Кабінету міністрів України завдяки яким сільськогосподарські товаровиробники можуть отримувати державні субсидії та компенсації.

Це саме завдяки цьому зверненню до суду ВАРу аграрії в минулому році не змогли отримати кошти держпідтримки на які вже були подані всі необхідні документи.

І як ви знаєте суд першої інстанції відмовив ВАРу у задоволенні їх вимог, вони подали апеляцію, а тепер ще й намагалися знову заблокувати виплату коштів через Верховний Суд України.

Не вийшло!

 

То ж шановні фермер! Коли ви вступаєте в ряди ВАРу, платите їм членські внески – думайте кого ви підтримуєте!

 

Михайло Данкевич,

гол. ред «ВФУ»