ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНУ ПРО РИНОК ЗЕМЛІ ВІДТЕРМІНОВАНО

27_main(1)На засіданні аграрного комітету за участі керівництва парламенту, який було скликано на вимогу ВО «Батьківщина», ухвалено рішення про те що розгляд закону №2178-10 відбуватиметься у відповідності до регламенту, тобто, майже чотири тисячі правок будуть розглянуті в комітеті. Для цього буде передбачено 10 днів для їх розгляду депутатами. Судячи з положень регламенту закон про запровадження ринку землі до Нового року не буде виноситись на розгляд у Верховну Раду.

Перемога це чи відтермінування прийняття рішення – важко сказати. Єдине достеменно можливо твердити, що потасовки під стінами парламенту не пройшли даремно. Заяви від провладної більшості змінили свою тональність. Вже почали говорити про «1000 – 10 000 га в одні руки». Це вже не 210 000 на одну особу. Але притій судовій системі в Україні, яка є на сьогоднішній день, при тих суддях та тій системі Держгеокадастру, яку «нищать, нищать, та ніяк не винищать» (живуча гідра) то хоч по 500 га в одні руки – а наші «решали», через підставних осіб, сватів, кумів та братів, все одно своє візьмуть.

Також буде створено ТСК, яка перевірить всі корупційні мотиви причетних до проштовхування закону про розпродаж землі, а також розслідує цинічне та жорстоке побиття людей, які вийшли на мирні протести під Верховну Раду.

 

Михайло Данкевич,

для «ВФУ»