ЯК ФЕРМЕРІВ КИЙКАМИ В БАТРАКИ ЗАГАНЯЛИ!

Ф8_панорама

Мирна акція фермерів та патріотично налаштованих громадських організацій за недопущення розпродажу українських земель переросла в силове протистояння з побиттям мирних мітингувальників, з шмаганням кийками по спинам, заламуванням рук, жорстким побиттям людей, які прийшли під стіни парламенту для захисту своєї годувальниці – рідної землі.

Ф1

Ф2

Ф3

Ф4Ф3

 

Ф5

Ф7Ф6

Ф9

Ф10

Ф11

ф12

Ф13

Ф14

Ф15

А розпочалося все з того, що представники «Національного корпусу» намагалися встановити намет у парку напроти Верховної Ради. Працівники поліції, а правильніше сказати «а ля ОМОН 2013» не дали їм це зробити, заблокувавши колону на вході до парку. Нацкорпусівці у відповідь розтягнули намет посеред вулиці Грушевського. Не обійшлося звичайно без взаємного «шарпання», та на цьому мабуть все б і закінчилося. Та ні! Якась «розумна» голова зі стану правоохоронців дала команду «фас». І екіпірована по останньому писку, за кошти платників податків, орда з сотню озвірілих вояків кинулася на палатки, на встановлюючиї її мітингувальників і «погнала» їх, як стаю худоби, через всю площу Конституції, церез всіх мирних мітингувальників, шмагаючи та збиваючи з ніг всіх, хто траплявся на шляху. А хто намагався відскочити, заховатися, той сприймався як втікач, як в чомусь винний, і тому діставалося ще більше.

Закінчилося тим, що «відловлених» протестувальників, з заламаними руками, потягнули в «воронок», ну це сучасний автобус силовиків, правоохоронців.

Звісна річ, що зібранню фермерів це не сподобалося, почали лунати вигуки «ганьба» і тому подібні. А після початку руху «воронка» з затриманими Василь Горбачов, юрист АФЗУ, кинувся під колеса транспорту, щоб не допустити їх арешту. Необхідно віддати належне силовикам, тут вони свою спритність проявили по вищому классу. За мит Василь був у їх руках, скручений та заламаний, і дісталося навіть президенту АФЗУ Миколі Стрижаку та почесному президенту Ярославу Кардашу, які кинулися визволяти Василя Горбачова. Одними синцями не обійшлося … Пролилася кров …

То що ж це виходить? Фермери вболівають за майбутнє нашої країни, не допускаючи її захоплення беззбройним методом, а правоохоронці, які повинні захищати нас, та нашу країну від ворогів, кийками заганяють ти х же фермерів у батраки, фактично у рабство?

Щось не те коїться в нашому государстві!

 

Михайло Данкевич,

Для «Вісник Фермер України»