ЧИ ОТРИМАЮТЬ ФЕРМЕРИ КОШТИ УКРДЕРЖФОНДУ В ЦЬОМУ РОЦІ?

 original-web

За інформацією  джерела з Укрдержфонду фермери вже більше місяця, а фактично з початку жовтня, не отримали жодної копійки державної підтримки. В чому причина, та чи сподіватися переможцям конкурсу що фінансування відновиться і кошти потраплять по призначенню?

Для з’ясування всіх обставин ми звернулися безпосередньо до фахівців цієї установи, яка, до речі, є одним з співзасновників нашої газети «Вісник Фермер України».

От що ми дізналися.

Всі рахунки Укрдержфонду заблоковано, коштів на них не має. Навіть заробітну плату працівники цієї державної установи не отримують.

Повторне засідання Конкурсної комісії, яка повинна була відбутися в вересні 2019 року для до розподілення коштів що залишилися не відбулося.

Причина цих негараздів елементарно проста: в зв’язку з ліквідацією Мінагрополітики, та відповідно зміною розпорядника коштів на Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, відбуваються бюрократичні процедури перепідпорядкування.

Чого чекати та на що сподіватися?

За інформацією тих же фахівців Фонду гроші на рахунок установи будуть отримані в цьому році і потім їх перерахують на рахунки господарств, які стали переможцями Конкурсу. Але це за умови вчасного закінчення всіх процедурних дій та надходження коштів не пізніше 12 години 27 грудня (п’ятниця). Все що пізніше – буде «списано» в бюджет, як не використані кошти. А це вже залежить лише від очільника відомства – пана Милованова!

Милованов

Залишився один місяц …

 

Михайло Данкевич,

«Вісник Фермер України»