АГРАРІЇ ВИМАГАЮТЬ ВІД ВЛАДИ РЕФЕРЕНДУМУ ПО ЗЕМЕЛЬНИМ ПИТАННЯМ

 Фото-2

Вчора на засіданні Аграрного Комітету завдяки злагодженим діям депутатів “Батьківщини”, представників аграрних та сільськогосподарських асоціацій, аграрної науки, фермерів, Героїв України вдалось не допустити розгляду та прийняття депутатами Комітету рішення щодо закону про продаж української землі. Про це на брифінгу в кулуарах Верховної Ради України заявив народний депутат, член фракції “Батьківщина” Вадим Івченко.

“Згідно законопроектів, які були подані від партії влади, землю мали право купувати іноземці, величезними обсягами і все це за спиною українського народу. Ми вимагали відкликати всі подані законопроекти і перш ніж взагалі говорити про ринок землі, провести Всеукраїнський референдум на якому всі жителі мають визначитись — чи дозволяти владі її продаж!Ми звернулись до уряду та президента — запитайте у українців!” – наголосив депутат.

Президент асоціації фермерів та приватних землевласників Микола Стрижак підтримав представника “Батьківщини” і заявив що владою вже пройдено всі червоні лінії і фермери вимушені перейти “до інших етапів спілкування з владою”: “В понеділок аграрії провели потужну акцію для того, аби сигналізувати владі про свої наміри. Ми недопустимо, щоб на найбагатших в Європі землях виживали найбідніші і обезземелені українці”.

Від аграрних спілок виступила представник Асоціації тваринників України Ірина Паламар яка заявила, що земельна реформа, запропонована урядом — антинародна і є здачею національних інтересів.

Всі присутні на брифінгу, а серед них були представники фермерів, аграрної науки, та асоціацій заявили про підтримку дій “Батьківщини”, направлену на змушення влади запитати у українців щодо продажу землі на Всеукраїнському референдумі.

Підсумовуючи виступи, Вадим Івченко закликав аграріїв до консолідованих дій, адже вже завтра відбудеться друге засідання Аграрного Комітету на якому, цілком імовірно, буде спроба ще раз протягнути антинародний закон.