РЕЙДЕРСТВО ПРОТИ ФЕРМЕРА З ОДЕЩИНИ

РЕЙДЕРСТВО ПРОТИ ФЕРМЕРА

 

До редакції газети звернувся фермер Віктор Михайловський з Татарбунарського району Одеської області, який обробляє 7.4 га паїв своїх родичів та близьких з проханням про допомогу та захист від рейдерського захоплення врожаю соняшнику зібрано з поля нинішньої осені.

Здавалося, невже у когось піднімется рука обікрасти таке невелике господарство, яке годує декілька родин з пів-десятком малолітніх дітей? Виходить що знайшовся такий, а саме мешканець смт. Сарата Златов Юрій Васильович, який під виглядом купівлі урожаю соняшника прибрав його до рук і не віддає ні збіжжя, ні грошей. Навіть заява Михайловського про шахрайство до райвідділку поліції його не лякає.

Але звісна річ, цього б він не робив, аби не мав «надійної криші» в особі заступника начальника кримінальної поліції Татарбунарського району пана П’яного А. А. (від ред.. – в прізвищі помилки не має). Подібні дії служителя правопорядку не перші, упереджене ставлення до цього фермера він виявляв і раніше. Та сподіваємося, що з допомогою Асоціації фермерів та приватних землевласників України ми цьому положимо край.

Продовження буде.

 

Михайло Вакуленко, для «ВФУ»