З 1 ЛИСТОПАДА ЗМІНЯТЬСЯ ВСІ РАХУНКИ ДЕРЖКАЗНАЧЕЙСТВА

З 1 листопада аналітичні рахунки, відкриті у Держказначействі, будуть формуватися відповідно до Національного стандарту України «Фінансові операції. Правила формування міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні (IBAN Registry:2009, NEQ). ДСТУ-Н 7167:2010»

 

Вже з 5 серпня, в Україні запроваджується міжнародний номер банківського рахунку IBAN відповідно до вимог стандарту ISO 13616.

Як запровадження цих рахунків вплине на реквізити для сплати податків та ЄСВ?

На жаль, роз’яснення ДФС щодо цього ще немає. Проте на сайті Держказначейства з’явився відповідний наказ.

Згідно з наказом Держказначейства від 10.07.2019р. №201 з 1 листопада аналітичні рахунки, відкриті у Держказначействі, будуть формуватися відповідно до Національного стандарту України «Фінансові операції. Правила формування міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні (IBAN Registry:2009, NEQ). ДСТУ-Н 7167:2010», затвердженого наказом Державного комітету з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11.10.2010 р. №454. Тож з 1 листопада мають з’явитися нові рахунки для сплати ЄСВ та податків, а також рахунки ФСС.

Відповідні зміни внесено наказом у додаток до Порядку відкриття аналітичних рахунків для обліку операцій з виконання бюджетів у системі Державної казначейської служби України.

Нагадаємо, що IBAN – це стандартна система банківського рахунку в державах Євросоюзу. Його призначення – спрощення операцій між банками різних країн. Як виглядатиме IBAN-код ми розповідали в одній з попередніх розсилок.

За інформацією: https://news.dtkt.ua