Мінагрополітики планують об’єднати з Мінекології та Держгеокадастром.

Лого МинАП

За словами джерела з Офісу Президента, в рамках загальної ідеї скорочення кількості міністерств, це буде стосуватися і МінАПП.

Фахівці Офісу переконують, що Мінагрополітики – це пережиток старого, який треба ліквідувати і приєднати його до Мінекології. Саме під крилом  Мінекології агросектор має бути — це логічно. Можливо, до них приєднають і Держгеокадастр.

Але з цим не погоджується в.о. міністра Ольга Трофімцева, яка опублікувала

блог, де виступила за збереження Мінагро, як окремого відомства у складі КМУ: «Аграрний сектор нашої країни має абсолютно повне право мати власного представника, ба, я навіть сказала б, лобіста в найвищому державному колегіальному органі виконавчої влади – Кабінеті міністрів. Питання доцільності існування в нашій країні галузевого міністерства обумовлюється логікою забезпечення економічного зростання (18 % ВВП та 40 % валютної виручки формує сьогодні саме АПК) та світовим досвідом – цим шляхом йдуть доволі ефективно майже всі країни – світові лідери на продовольчих ринках (від США, Бразилії, Австралії, Китаю, Канади, і до ЄС, де кожна країна – член має не лише власне міністерство, але й загальноєвропейський директорат DG Agri)», —підсумувала вона.

Інформація з відкритих джерел