ЗАМАХ НА ФЕРМЕРА – КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ

web-2
У місті Скалат 16.07.2019 року близько 20-ї години на кандидата у народні депутати по 164 виборчому округу Ігоря Дацківа здійснено напад озброєними «тітушками».
Ввечері у місті Скалат невідомі особи озброєні пістолетом заблокували автомобіль на якому рухався кандидат у народні депутати Ігор Дацків. Згодом вони почали наносити йому удари в голову та по тулубу, намагаючись спровокувати його на бійку та погрожували йому вбивством. Ігорю вдалось уникнути бійки та коли він намагався уникнути кровопролиття та спробував переміститись у безпечне місце, подалі від нападників, вони повистрибували на автомобіль у який сів Дацків та на ходу почали лупити ногами та руками по автомобілю, спричинивши йому механічні пошкодження.
Це все відбувалося на очах працівників Підволочиського відділу поліції, які стояли і дивилися, а не запобігли скоєнню кримінального правопорушення. Згодом поліцією було встановлено, що шестеро нападників є членами партії «Свобода» та один член партії «Солідарність». Серед них один виявився помічником народного депутата члена партії «Свобода» Михайла Головка.
По праву Ігоря називають «легендою» Підволочиського району, пов’язане це з його професійною та громадсько-політичною діяльністю. Усім відомо про його успішну фермерську діяльність, люстрацію та протистояння прокурорсько – поліцейській системі, та «хоптянівській мафії» на Тернопільщині.
Найбільше до тортур щодо Дацківа доклався Хоптян та його свита, а також обласні прокурори Банах і Антюк, слідчий Підволочиської прокуратури Щербатюк та слідчий в особливо важливих справах обласної прокуратури Касперський. Проте Ігор гідно витримав усі напади та поневіряння, скасував усі арешти та виграв усі справи у судах. Згодом, з допомогою фермера, були затримані та позбавились своїх посад слідчий Щербатюк, начальник Підволочиської поліції Сівчук. Гучно пройшла і операція по затриманню працівниками НАБУ заступника обласного прокурора Антюка.
Пробував міць своїх депутатських зубів і діючий народний депутат Головко, лобіюючи інтереси «Агрохолдингу Мрія», який профінансував його першу виборчу кампанію, Головко разом з начальником Підволочиської податкової Нагірним (дружина Надія якого відповідала за формування земельного банку «Агрохолдингу Мрія») пробував заблокувати роботу фермерського господарства Дацківа, використовуючи можливості Податкової інспекції та свій депутатський мандат. Але і їм це не вдалося, а закінчилося це тим, що відносно народного депутата Головка поліція порушила кримінальне провадження. Після цього він обходить фермера десятою дорогою, а «Агрохолдинг Мрія» втратив через це близько 500 гектарів землі, бо власники цих паїв перейшли до Дацківа.
На прийдешніх парламентських виборах Головко вбачає Дацківа своїм найбільшим суперником, адже Ігор має значний авторитет та підтримку виборців. Саме тому він і замовив «тітушок» для того щоб залякати та скомпроментувати Дацківа перед виборами!
https://youtu.be/ORrmRFQ-e1M