ДОСЯГНУТО ДОМОВЛЕНОСТІ ПРО СТОРЕННЯ СИСТЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФЕРМЕРІВ ТА КООПЕРАТОРІВ ВЖИВАНОЮ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЮ ТЕХНІКОЮ З ЄВРОПИ

 images

Під час роботи сільськогосподарської виставки «АГРО – 2019» відбулася робоча зустріч заступника генерального директора Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України (ССОКУ) Михайла Данкевич з керівником підприємства «ExTrade» з німецького міста Лейпциг Alexander Vdovenko з метою створення прозорих та надійних умов придбання уживаної сільськогосподарської техніки та обладнання фермерськими господарствами та кооперативами.

Було досягнуто трьох принципових домовленостей для зручності вибору та доставки техніки та обладнання.

В першу чергу, це пошук необхідного продукту на різноманітних «площадках» в Германії, перевірка стану, комплектації, обговорення ціни та форм оплати, оформлення необхідних документів для доставки до митної території України.

На етапі розмитнення, доставки техніки та обладнання до замовника, та її запуск в роботу прийнято рішення підключити до цього процесу фахівців підприємства «ЗАХІД АГРО ТЕХНІКА» (Волинська область).

При бажанні замовника останній процес він може здійснити і самостійно, у разі наявності необхідного досвіду та можливостей.

Безпосередньо ССОКУ планує здійснювати інформування фермерів та кооператорів про наявну техніку та обладнання, використовуючи власні інформаційні ресурси та ресурси ТОВ «Господар ЕЦ» (Інтернет-сайти, газету «Вісник Фермер України», різноманітні заходи з сільгоспвиробниками), здійснювати контроль фінансових операцій та поставки техніки та обладнання, надавати допомогу як замовникам, так і постачальникам для уникнення непорозумінь та ускладнень.

Про фактично наявну техніку та обладнання (з метою орієнтування потенційних покупців), її вартість в Германії та орієнтовну кінцеву вартість на Україні буде повідомлено найближчим часом.

В подальшому, в разі наявності в цьому потреби, планується організація індивідуальних чи групових поїздок потенційних покупців в Германію для ознайомлення з технікою та обладнанням.

Стосовно всіх питань можливо звертатися в дирекцію ССОКУ:

01042, м. Київ, вул.. Іоанна Павла ІІ, 21, оф. 415.

Тел./ф: 044-501-78-23, 050-391-94-72, 067-348-10-35

Ел. пошта: farmexpo@ukr.net

 

Прес-служба ССОКУ