РАДА АФЗУ ЗАТВЕРДИЛА ЧАС ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЧЕРГОВОГО ЗЇЗДУ

DSC_6689_кор DSC_6682 кор

Рада АФЗУ, яка відбулася 15 травня 2019 року, більшістю голосів затвердила проведення чергового, 29-го з’їзду Асоціації фермерів та приватних землевласників України одночасно з святкуванням Дня фермера, а саме 19 червня 2019 року. Відбудеться з’їзд в приміщенні Президії Національної академії аграрних наук України за адресою: місто Київ, вул.. Михайла Омеляновича-Павленка, 9 (бувша вулиця Суворова).

Члени Ради затвердили керівні органи з’їзду, кількісний склад делегатів, гостей та запрошених, обговорили процедуру проведення з’їзду та прийняли рішення запросити на свій форум керівників всіх гілок влади.

Початок роботи з’їзду заплановано на 11 годину, а реєстрація делегатів та гостей розпочнеться з дев’ятої години.

Окрім цього члени Ради обговорили важливі питання діяльності організації та одноголосно висловилися за необхідність посилення роботи виконавчих органів, а саме створення, виконавчих дирекцій в обласних осередках, де їх не було, створення виконавчих дирекцій в районних осередках та взяли на себе зобов’язання здійснити передплату свого офіційного друкованого органу газети «Вісник Фермер України» в кількості не меншій 10 примірників на кожну районну Асоціацію.

 

Михайло Данкевич