МІЖНАРОДНІ ДНІ ПОЛЯ В УКРАЇНІ

 

 

Організатори щорічної виставки технологій рослинництва «Міжнародні дні поля в Україні / International Field Days Ukraine» запрошують 19-21 червня 2019 року в смт Дослідницьке, що на Київщині

 

Організатори щорічної виставки технологій рослинництва «Міжнародні дні поля в Україні / International Field Days Ukraine» запрошують 19-21 червня 2019 року в смт Дослідницьке, що на Київщині. У режимі реального часу тут можна буде ознайомитись з новітніми агротехнологіями та обмінятися досвідом з експертами та колегами-аграріями.

«Здоров’я грунту – запорука стабільних врожаїв» – саме під таким лейтмотивом зберуться аграрії на цьогорічний захід. Організатори хочуть звернути увагу виробничників на ощадливе господарювання та можливості суттєво підвищити продуктивність завдяки дбайливому ставленню до землі. Досягти цього допоможуть експоненти – оригінатори сучасних сортів, добрив і засобів захисту рослин, провідні світові виробники сількогосподарської техніки та послуг, запрошені експерти й успішні міжнародні та українські практики. Вони нададуть інформацію про те, як оптимально інтегрувати сучасні технології та засоби виробництва в системи рослинництва, щоб забезпечити стабільні високі врожаї.

 

В попередній програмі заходу:

-   доповіді та подіумна дискусія «Здоров’я грунту як запорука стабільних врожаїв»;

-   спеціальні експозиції «Грунтовий профіль: як оптимізувати структуру грунту», «Бочка Лібіха та лімітуючі фактори», «Диджиталізація: експертні системи, консультаційна допомога, автоматизація процесів»;

-   демонстраційні покази, у т.ч.«Випробовування стійкості штанг обприскувачів» (фокус на листове підживлення) та індивідуальні покази грунтообробної та посівної техніки;

-   воркшопи: «Диференційоване внесення азотних добрив по N-сенсору», «Інжекторна техніка для внесення рідких мінеральних добрив», «Дозування поживних речовин під час внесення мінеральних добрив обприскувачем:  налаштовуємо форсунки», «Правильне поводження з технікою для ефективного внесення мінеральних добрив»;

-   спецпроекти та конкурси: гра «Агроквест», Конкурс «Польова борня молодих агрономів» в рамках конкурсу «Кращий молодий агроном 2019» (Головний приз – поїздка на AGRITECHNICA 2019), проект «Університет на полі».

Усім зацікавленим компаніям та організаціямпропонуєтьсяпредставити свою продукцію та послуги на майданчику виставки «Міжнародні дні поля в Україні 2019».

Більше інформації на www.mdpu.com.uaтаhttps://www.facebook.com/internationalfielddaysukraine/

З питань участі та умов співпраці звертатись до: Юлія Бондаренко, тел. 093 352 88 65, е-mail: у.bondarenko@dlg.org.

Для довідки: ТОВ «ДЛГ Україна»— підприємствоDLGe.V. (з нім. – Німецьке сільськогосподарське товариство). Основні напрямки діяльності: моніторинг інформації, обмін досвідом і розповсюдження знань; тестування продуктів харчування, засобів виробництва, сільгосптехніки, кормів, добрив; організація міжнародних спеціалізованих виставок: AGRITECHNICA, EuroTier, EnergyDecentral, PotatoEurope, DLG-Feldtage в Німеччині, Opolagra в Польщі, Agraria та AgriPlanta в Румунії тощо.

IFWexpoHeidelberg  —  дочірня структураю DLG — досвідчений організатор виставок сільського господарства, харчової промисловості та деревообробки. Географія включає Україну, Росію, Казахстан, Іран, Узбекістан, Таїланд і Китай.