ЗАСІДАННЯ РАДИ АФЗУ

 


рада21122018_068-кор-веб21 грудня 2018 року відбулося чергове засідання Ради АФЗУ, на якому було дано старт проведенню районних та обласних конференцій, визначено терміни проведення чергового, 29-го з
їзду Асоціації, затверджено квоту представництва делегатів на зїзді та прийнято рішення стосовно приорітетності надання їм можливості для виступу.

Також було підведено підсумки акцій по відстоюванні фермерських інтересів  у 2018 році, відзначено кращі та гірші обласні Асоціації в цьому плані.

Повний текст рішення Ради АФЗУ наведено нижче.

 рада21122018_068-кор-веб

 

 

РІШЕННЯ

                 Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України

 

21 грудня  2018 р.                   м. Київ, вул. Хрещатик, 1/2, готель „Дніпро”

 

Членів Ради – 33 чол.  

Присутні – 23 чол.

Обговоривши питання порядку денного  РАДА АФЗУ  

ВИРІШИЛА:

         По першому питанню порядку денного. Про підготовку до чергового 29 з’їзду АФЗУ (дата, місце проведення, визначення квоти для представництва, тощо).

  1. Орієнтовною датою проведення 29 з’їзду АФЗУ визначено 14 лютого 2019 року. Остаточна дата та місце проведення з’їзду буде встановлено за підсумками проведення конференцій обласними АФЗ та сплатою членських внесків.
  2. Підсумкове засідання Ради АФЗУ з підготовки проведення з’їзду АФЗУ провести після 7 лютого 2019 року по завершенню конференцій обласних АФЗ та сплати членських внесків.
  3. Кількість делегатів від обласної АФЗ встановлюється в залежності від сплати членських внесків в наступному порядку:

За 100% плану сплачених внесків – обирається 10 делегатів і запрошені;

За 50% і більше % – 5 делегатів і запрошені;

До 50% – 3 делегатів і 2 ОСГ запрошених;

До 25% – 1 делегат і 2 ОСГ запрошених.

Кількість запрошених на з’їзд буде визначена Президентом АФЗУ і Віце –президентами АФЗУ в залежності від фінансових можливостей.

  1. Головам обласних АФЗ організувати проведення конференцій районних АФЗ до 19.01.2019 р., обласних АФЗУ до 07.02.2019 р. Про результати проведених конференцій повідомити АФЗУ  в термін не пізніше 1-го дня після проведення, копію протоколу надіслати протягом 3 – х днів.
  2. Рекомендувати з’їзду наступний порядок виступів: пріоритетне право виступу мають представники обласних АФЗ, які виконали свої статутні обов’язки по сплаті внесків.

По другому питанню порядку денного. Підсумки акції по відстоювання фермерських вимог в 2018 році.

  1. Основну мету фермерської акції, рішень з’їзду, рад, зібрань АФЗУ та Комітету захисту рідної землі досягнуто – парламентом продовжено мораторій на продаж українських земель до 01.01. 2020 року.

2.    Висловити подяку за активну участь в акції 04.12.2018 р. наступним обласним АФЗ – Дніпропетровській, Одеській, Рівненській, Запорізькій, Донецькій, Черкаській.

3.    Признати недостатньою участь у акції наступних обласних АФЗ – Житомирської, Київської, Полтавської, Хмельницької, Сумської, Чернігівської.

4.    Признати незадовільною  проведену  роботу та відсутність представників на акції  від обласних АФЗ – Закарпатської, Луганської, Миколаївської, Тернопільської та Херсонської.

5.    Радам обласних АФЗ посилити роботу з відстоювання інтересів членів АФЗУ.

 

По третьому питанню порядку денного. Про сплату внесків за 2018 рік.

1.    Визнати загальний стан сплати членських внесків незадовільним.

Повну оплату членських внесків виконали Сумська АФЗ, Полтавська АФЗ,  Донецька АФЗ.

Визнати незадовільною роботу інших обласних АФЗ щодо сплати членських внесків.

  1. Головам обласних та районних АФЗ провести роботу з фермерами на місцях по дотриманню статутних вимог щодо сплати членських внесків за 2018 рік в термін не пізніше 01.01.2019 р.

 

 

 Президент Асоціації фермерів

 та приватних землевласників України                                      М. Стрижак