У 2018 РОЦІ ПІДТРИМКУ НА ГЕКТАР МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ВСІ ФЕРМЕРИ!!

Звертаємо Вашу увагу, що згідно зі змінами (Постанова №911 від 24.10.2018 р.) до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств»

отримати допомогу у розмірі 3000,00 грн/га, але не більше 60 000,00 грн (тобто на 20 га) у 2018 році (на 2019 рік цього не передбачено!!!) можуть і інші господарства, а не лише новостворені.

Також у 2018 році виділяється бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) у розмірі 5,5 прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, в розрахунку на одного члена фермерського господарства (який станом на 1 січня 2018 р. був та на період отримання бюджетної субсидії є членом фермерського господарства). Максимальний розмір бюджетної субсидії на одне фермерське господарство не може перевищувати 30000 гривень.

Головне – встигнути подати документи в Укрдержфонд до 10 грудня 2018 року (перелік та адреси Укрдержфонду у нашій попередній розсилці та на сторінках газети «Вісник Фермер УкраЇни» за листопад 2018 року).

Це передбачено п. 5 (зі змінами) Постанови!

5. Фінансова підтримка надається одержувачам за такими напрямами:

часткова компенсація вартості насіння сільськогосподарських рослин вітчизняного виробництва, закупленого у фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, які здійснюють виробництво та/або його реалізацію (далі – часткова компенсація вартості насіння);

{Абзац другий пункту 5 в редакції Постанови КМ № 911 від 24.10.2018}

часткова компенсація витрат, пов’язаних з наданими сільськогосподарськими дорадчими послугами;

фінансова підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів;

часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва;

бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) – новоствореним фермерським господарствам;

{Пункт 5 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 911 від 24.10.2018}

здешевлення кредитів.

У 2018 році фінансова підтримка шляхом виділення бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) також надається іншим фермерським господарствам, передбаченим пунктом 3 цього Порядку.

 

Від редакції: також звертаємо Вашу увагу, що до закінчення передплаченого періоду залишилося трохи більше одного місяця.

Якщо Вас влаштовує наша Комплексна передплата – просимо надіслати нам заявку для її продовження.

Михайло Данкевич,

Газета «Вісник Фермер України»