ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА АГРАРІЇВ: ЩО МАЄМО НА СЬОГОДНІ ТА ПЛАНИ НА 2019 РІК …

 

Вчора, 30 вересня 2018 року відбулася дискусія на тему державної підтримки фермерів у 2018 році та перспективи її продовження у 2019,  у рамках  круглого столу «Розвиток фермерства в Україні: проблеми та перспективи» на виставці «ІнтерАГРО 2018», яку організовувала агенція AgroNews спільно з головою комітету АФЗУ Іваном Слободяником.

DSC_5923 DSC_5931

Те, що проблем з реалізацією цієї державної програми достатньо – визнав навіть сам очільник аграрного відомства, а вірніше в.о. міністра Максим Мартинюк. Важко судити про величину цієї проблеми, бо програма почала працювати лише в квітні, а фактичні дані деякі аналітичні агенції наводять станом, в кращому випадку, на серпень 2018 року.

Але те, що ця програма взагалі існує і кошти на підтримку фермерів дійсно є – вже великий плюс. А її недолугість, сподіваємось, Мінагрополітики виправить, для того там і працює заступником міністра наш представник, 1-й віце-президент АФЗУ Віктор Шеремета.

Та все ж спочатку зупинимося на проблемах які є.

  1. 1.     Мабуть головне. Отримати любу підтримку (мається на увазі з отого «фермерського мільярду») можуть лише ті фермерські господарства чи кооперативи, які вже стоять «на ногах», та мають певні вільні кошти. Бо система така – ти щось придбай за власні кошти, чи кредитні, якщо тобі їх дадуть, а лише потім ти отримаєш компенсацію від держави. А якщо це новостворене господарство, яке лише розпочинає працювати, або ж з невеликим обігом коштів, то й придбати нову техніку, та й насіння також, йому важко.
  2. 2.     Новостворені фермерські господарства та малих фермерів, які не мають хорошої кредитної історії та мають  слабкий «баланс» банки не кредитують. Тож хоч 30%, хоч 1% – а кредити таким фермерам не доступні. Те ж саме можливо сказати і про кооперативи.
  3. 3.     Частина фермерів дійсно не достатньо інформовані про державні програми підтримки. Тут є як і їхня вина (не є фіксованими членами АФЗУ, не передплачують газету «Вісник Фермер України», не відвідують сайти АФЗУ, ССОКУ, редакції газети, та навіть і з фіксованих членів лише 20 – 25% мають електронні адреси), так і причина відсутності управлінської вертикалі – Мінагрополітики – обласні департаменти АПР – районні управління АПР (результат децентралізації – коли вищезазначені структури були виведені з підпорядкування Міністерства, фактичного розпорядника бюджетних коштів).
  4. 4.     Система дорадництва не працює, хоча в «фермерському мільярді» і передбачено відшкодування фермерським господарствам за отримання дорадницьких послуг. Система дорадництва фактично розпалася коли залишилася без бюджетного фінансування в останні 5 – 7 років (за виключенням 2 – 3 областей).
  5. 5.     Невпевненість в довготривалості існування програм державної підтримки. Сьогодні вона є, а от чи буде завтра – невідомо. А коли фермер бере дорогу техніку, то й же комбайн чи трактор в кредит, то бере його не на один рік, а як мінімум на 3 – 5 років. Сьогодні ти банку платиш 1% за кредит, а не буде цієї програми, і вже буде 30 – 35% річних! Хто потягне такі відсотки?

А тепер подивимося, які зміни планує Мінагрополітики на наступний, 2019 рік (це з доповіді Віктора Шеремети, заступника міністра).

  1. 1.     На 2018 рік у бюджеті було передбачено 6,3 млрд. грн, а на наступний, 2019 – вже 7 млрд. грн. Для тваринництва так само залишається 4 млрд грн. Передбачається знов компенсація за садивний матеріал, у тому числі для фермерських господарств. Якщо поточного року це було 300 млн грн, то наступного — 400 млн грн. На техніку цього року було 945 млн грн, але, є недовикористання цих коштів, то ж це буде мабуть трохи більше ніж 600 млн грн, а ще 600 млн грн буде направлено на компенсацію відсотків за кредитами.
  2. 2.     Фермерський мільярд на 2019 рік:передбачено виділення 200 млн. грн на Український державний фонд підтримки фермерів.. На кооперативи — 100 млн грн, на насіння — 100 млн грн200 млн грн передбачено на сімейні фермерські господарства. Додатково 15% вартості техніки (окрім 25% з загальної суми) буде компенсуватися  з фермерського мільярду. Новостворене фермерське господарство отримуватиме 3 тис грн. допомоги на гектар, але не більше 60 тис. грн.. Це буде в загальному  до 100 млн грн.
  3. 3.     Наступний напрямок передбачає дотацію на члена фермерського господарства. Вона становитиме 5,5 неоподаткованих мінімумів заробітної плати, тобто 9,5 тис. грн на члена господарства. Це пряма підтримка, це дотація на працюючого, зареєстрованого члена господарства, але ця сума становить не більше ніж 30 тис., тобто 3 члени господарства отримують цю дотацію.
  4. 4.     Підтримка кооперації: Якщо говорити щодо кооперативів, то у нас була умова, і фермери на цьому наполягали, щоб склад кооператив був щонайменше 30 осіб. Ми зараз побачили, що воно слабо йде, і скоротили у овочевому, ягідному, у плодовому, м’ясному напрямках і в збиранні дикоросів лише до 7 осіб. У молочному, там де люди тримають корів, залишили 20 осіб.
  5. 5.     Дотації на ВРХ: Плануються зміни з метою надання дотацій господарям, які утримують трьох і більше корів для стимулювання переходу їх на машинне доїння.

На закінчення необхідно зазначити, що вказані зміни будуть можливі коли парламент прийме Бюджет 2019, та Кабінет міністрів внесе зміни в Порядок надання коштів. Сподіваємося що це відбудеться до чергового зібрання фермерів центральних областей України в місті Черкаси (9 листопада 2018 р., кінотеатр «Україна» – аграрії Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей) і Віктор Васильович зможе доповісти зібранню про це як вже про діючий новий Порядок.

То ж до зустрічі в Черкасах!

Михайло Данкевич,

«Вісник Фермер України»