ЗАЛІЗНИЧНІ ПРОБЛЕМИ АГРАРІЇВ

 

Через проблеми з залізничними перевезеннями аграрії планують оголосити бойкот президентові.. З липня цього року через дії Укрзалізниці витрати на логістику зросли втричі, заблокованими залишаються тисячі тонн зернових, повідомляють представники фермерської Асоціації з регіонів.

663078-2

Частину залізничних станцій закривають, подають вагони під загрузку на інші, розміщені на достатній відстані, а це коштує набагато більше коштів, ніж раніше.

Більше того, навіть за умови що ціна зросла в декілька разів – вагони все одно вчасно не подають.

«Упродовж року наше підприємство збудувало новий сучасний елеватор потужністю 80 тисяч тонн. Будівництво зернонавантажувального терміналу узгоджували з Укрзалізницею. Буквально в липні завершили будівництво елеватора, навіть встигли завезти трохи більше 20 тисяч тонн ранніх зернових — ячмінь, пшеницю, горох. І на цьому справа завмерла: продати залізницею не можемо, бо станція у процесі закриття. Отримати 6 вагонів добрив, які вже оплатили, теж не можемо. Офіційних попереджень щодо закриття станції не отримували», — повідомив і голова формерського господарства Олександр Строгий.

 

Він уже звертався до Прем’єр-міністра, голови Укрзалізниці, народних депутатів щодо ситуації з перевезеннями, та все марно — підприємство досі залишається заблокованим.

 

Тим часом цукровиробникам бракує піввагонів та критих вагонів, які використовують для перевезення вапнякового каміння та цукру. Про це свідчить вже повідомлення Укрцукор. Така ситуація може негативно відобразитись на старті виробничого сезону, адже цукрові заводи — підприємства з безперервним циклом виробництва.

 

«Цукрові заводи у своїй виробничій та господарській діяльності використовують значні обсяги перевезення — понад 2 мільйони тонн різноманітних вантажів перевозиться саме залізничним транспортом. Це і цукрові буряки, і вугілля, вапняковий камінь, кокс, власне цукор. Ситуація викликає занепокоєння, адже загрожує зірвати ще й контракти на поставки цукру як всередині країни, так і за кордон, а це чималі збитки», — коментує керівник аналітичного відділу Укрцукор Руслана Бутило.

 

На сьогодні добра половина цукрових заводів скаржаться на логістичні труднощі. Найбільш загрозлива ситуація склалася на станціях Радехів, Хоростків, Козова, Збараж, Шманьківчики, Гнідава, Максимівка Львівської залізниці; Вапнярка Одеської залізниці; Гути та Ланна Південної залізниці, Тетіїв, Яготин, Сквира Південно-Західної залізниці.

В зв’язку з цим аграрії планують оголосили ультиматум Президенту П. Порошенко.

Про це під час погоджувальної ради заявила лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

Вона, зокрема, підкреслила, що знущання над селянами йдуть масштабно по всій країні.

“Вже зараз піднято на 50% тариф за використання вагонів для перевезення зерна. Крім того, одна за одною виводяться з роботи залізничні станції. На сьогодні це вже 92 зупинені станції” – зазначила Юлія Тимошенко.