STOP фальсифікату молочки!

Як повідомляє Прес-служба «Асоціації виробників молока» молочні продукти в Україні вже стали такими, що несуть загрозу здоров’ю людей. При виготовлені молочки недобросовісні виробники використовуючи, наприклад, гідровані жири, вживання яких має бути обмежене через високий вміст в них транс-ізомерів жирних кислот, навіть не вважають за потрібне вказувати це на маркуванні.
Тож споживачі, намагаючись придбати якісну молочну продукцію, вважають, що молоко з ринку від селян натуральне, якісне і корисне. Але, як показали дослідження, молоко не тільки зі стихійних ринків, а організованих також може серйозно зашкодити здоров’ю. Саме в базарних молочних продуктах було виявлено, що в них норми патогенної забрудненості дуже перевищені, зокрема фекальними бактеріями.
З метою встановлення справедливих умов для конкуренції та захисту прав споживачів, АВМ розробила законопроект № 3043-1 «Молоко та молоковмісні продукти». Згідно законопроекту, так звані «молоковмісні продукти» будуть стояти на окремій полиці та матимуть зрозуміле для кожної людини маркування. АВМ вважає, що прийняття цього закону стане великим кроком на зустріч українським споживачам.
http://avm-ua.org/uk/post/molocni-sahrai-psuut-imidz-ukrainskoi-molocnoi-produkcii