ВАДИМ ІВЧЕНКО: НОВИЙ АГРАРНИЙ КУРС КРАЇНИ ПИШУТЬ САМІ ФЕРМЕРИ!

Сьогодні держава підтримує в основному великих виробників. У минулому році – з 4-х мільярдів гривень, виділених державою, більшу частину отримали саме вони. Ми починаємо формувати нову аграрну програму, яка вже невдовзі буде представлена по всіх напрямках – тваринництво, переробка, органічна продукція. Про це під час панельної дискусії «Новий аграрний курс України», яку провела у м. Дніпро ВО «Батьківщина», заявив народний депутат від фракції Вадим Івченко.

safe_image

«На жаль, сьогодні ми бачимо те, що за 4 роки каденції цього парламенту було ухвалено всього 2 земельні закони, аграрне рейдерство поглинає країну, державну допомогу надають виключно олігархам, які можуть пролобіювати відповідні закони. Люди тікають з села, бо там немає ні роботи, ні умов для життя», – зазначив він.

За словами політика, у всьому світі аграрне виробництво прямо пропорційне розвитку сільських територій.

«Чим вище та ефективніше виробництво, тим швидше розвивається сільська територія, тим краще живуть люди в селі», – наголосив парламентарій.

На переконання Вадима Івченка, «Батьківщина» разом із аграріями має взяти справу в свої руки та спільно розробити стратегічну програму, яка регулюватиме всі сфери аграрного сектору.

«Одна з небагатьох реформ, яка точно піде на користь людям і про яку можна сказати, що вона вдасться, це селянська аграрна реформа. Ми маємо поставити людину на перше місце, створити для неї стимули! Це і є державницька позиція, яка має бути направлена не на латифундиста, а на людину і село. І саме ці напрацювання для аграрної галузі будуть представлені у Новому курсі України, який Юлія Тимошенко презентуватиме 15 червня у Києві», – сказав депутат від «Батьківщини».