ЧИ БУДУТЬ В ЦЬОМУ РОЦІ ФЕРМЕРИ ОФІЦІЙНО СВЯТКУВАТИ „ДЕНЬ ФЕРМЕРА”?

Наближається 19 червня, коли українське фермерства святкує свій День народження, святкує вже не один десяток років – хоча й не офіційно.

Певна надія промайнула в вересні минулого року, коли Прем’єр-міністр України В. Гройсман подав звернення до Президента України з пропозицією видати указ та офіційно затвердити це св’ято.

Нажаль, українське фермерство і по цей день не побачило рішення Президента.

Чи то фермери чимось не догодили Президенту (може коли дорогу кортежу перекривали з Конча-Заспи), чи може тому, що не дають рідну землю пустити з молотка?

Невідомо!

Але факт є фактом – нема Президентського указу про св’яткування „Дня Фермера” 19 червня.

Тож і звернувся почесний президент АФЗУ до Президента України: DSC_0629  Президенту України

                                                                         Порошенку П. О.

     Шановний пане Президенте!

  Звертаюсь до Вас з відкритим листом, адже від вашого підпису на Указі щодо відзначення Дня Фермера 19 червня залежить визнання Українського фермерства.

            Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, на звернення Асоціації фермерів та приватних землевласників України, 9 місяців тому звернувся до Вас з такою ініціативою, адже Українське фермерство ще з 90 – х років минулого століття стало активним борцем за Незалежність України та руйнівником комуністичної колгоспно – радгоспної системи, закладало перші камені в фундамент побудови Європейської України.

            Фермери України послідовно, більше четверті століття, рухаються цією дорогою, виступають локомотивом аграрних реформ, були активними учасниками обох майданів.

            Чотири фермери поклали своє життя на Майдані, за чверть століття в боротьбі за Незалежну Україну загинуло понад 300 патріотів.

            Сьогодні багато фермерів активно захищають Україну на Сході від проросійських найманців.

            Фермерство є стабілізуючим фактором щодо забезпечення продуктами харчування громадян України та виступає вагомим фактором збереження Українського села та сільської місцевості, мови, культури, традицій та самобутності українського суспільства.

 Шановний Петре Олексійовичу!

 Підписання Указу – це визнання хліборобської слави багатьох поколінь, працьовитості і патріотизму Українських вільних хліборобів, козаків та куркулів, яких не зламала ленінсько – сталінська система, голодомор та Соловки.

            Українське фермерство протягом багатьох поколінь вижило і відроджується тому, що мало тверду віру і впевненість в рідну Україну!

З повагою, Почесний президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України         Іван Томич