ВАЖЛИВИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ ДЛЯ ФЕРМЕРІВ В ПОРЯДКУ ДЕННОМУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ!

На ранковому засіданні Верховної Ради України 15 травня 2018 року було включено до порядку денного поточної сесії парламенту розгляд „фермерських” законопроектів № 8236 та № 8236-1. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо передачі права власності фермерським господарствам на земельні ділянки, надані засновникам таких господарств у постійне користування, довічне успадковуване володіння для створення та/або ведення фермерського господарства (селянського (фермерського) господарства)».

За результатами поіменного голосування голосували: „Проти” – 0, „Утрималось” – 5, „За” – 230 Народних депутатів. Не голосувало – 118, хоча і були присутні в сесійній залі. Відсутніми були – 70 нардепів.

Така кількість народних обранців, які підтримали внесення законопроекту на розгляд сесії є критично малою, тому необхідно усвідомити хитку позицію під час голосування за закон для фермерів. До того ж, залишився лише тиждень до винесення  законопроектів у сесійну залу Верховної Ради України.

Тому АФЗУ закликає фермерів продовжити роботу з народними депутатами, писати їм листи, телефонувати, аби в найбільш відповідальний момент окремим безвідповідальним депутатам „не закортіло покурити в кулуарах”.

 

За інформацією АФЗУ