ВІДБУЛОСЯ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ УКРДЕРЖФОНДУ.

2 жовтня 2017 року відбулося друге засідання конкурсної комісії Укрдержфонду по наданню фінансової підтримки фермерським господарствам наступних областей: Донецької (2,015 млн. грн), Житомирської (0,975 млн. грн), Луганської (2,665 млн. грн), Рівненської, Сумської (2,080 млн. грн) та Тернопільської (1,495 млн. грн).
Перевага, знову ж таки надавалася в першу чергу господарствам які спеціалізуються на більш хлопіткому виробництві: тваринництво, овочівництво, садівництво.
А господарства Донецької області  отримали допомогу всі, котрі подавали документи на її отримання – комісія врахувала обставини в яких вони працюють в умовах війни на Сході України.
Комісія відклала розгляд господарств-претендентів з Луганської області, оскільки не було жодної рекомендації чи підтвердження необхідності надання допомоги від обласної АФЗ.
Дирекція АФЗУ звернулася до голови обласної Асоціації С. М. Ковальова виправити ситуацію, проаналізувати спільно з Луганською дирекцією Укрдержфонду документи претендентів, надати своє заключення та на наступне засідання направити представника з області для участі в Конкурсній комісії.
Також було відтерміновано розгляд претендентів з Рівненської області за браком часу, та необхідністю більш детального вивчення документів поданих заявників.
Прес-служба АФЗУ