ЖІНКА-ФЕРМЕР ПОТРЕБУЄ ТЕРМІНОВОЇ ДОПОМОГИ!

До АФЗУ звернулась Матошина Віра Тихонівна, жінка фермер із Шахтарського району Донецької області за допомогою. В 2014 році під час бойових дій обстрілами і вогнем знищено врожай фермерського господарства та поранено її саму в той час коли вона знаходилась на полі.    В Києві їй була зроблена операція, але потрібна ще одна операція аби жінка не втратила ногу. На операцію кошти вона зібрала з пенсії та соціальних виплат як переселенка, але без належної реабілітації проводити операцію марна справа. Вартість реабілітації 15000 грн. Операцію потрібно проводити найшвидше оскільки атрофування тканин через два тижні може набути незворотного характеру.

Продовжувати вести фермерське господарство Віра Тихонівна не має змоги, оскільки відсутні кошти для відновлення діяльності фермерського господарства, господарство знаходиться за лінією фронту, особиста нетерпимість до ДНР, великі штрафи і побори нової влади, розташування фермерських земель біля лінії обстрілів, ускладнення після поранення, та й вік 65 років.

Жінка має пенсію, соціальні виплати як переселенцям і готова їх віддати (повертати) після щомісячної виплати. Після успішної операції готова працювати на різних роботах, в тому числі і у господарстві кредитора для швидкого повернення коштів.

За допомогою до АФЗУ змушена звернутися оскільки лікування платне, а кредит на лікування не може взяти. Опитано всі кредитні і банківські установи.

До цього вона зверталася у всі відомі благодійні фонди, кредитні спілки, відомих меценатів, співаків, власника РОШЕНУ, інших багатіїв, політичних лідерів («Опоблок», О. Ляшко, «Воля народу», Ю. Бойко – навіть не відповідають), тільки Ю. Тимошенко звернулась в її інтересах до КМДА та Мінсоцполітики, де на прийомі жінці відмовили, а почувши, що вона фермер направили до …. АФЗУ (швидко знайшли адресу, терпеливо розказали, як добратися аби не займатися її бідою).

Просимо відгукнутися небайдужих та допомогти колезі.

Наводимо контактні дані та реквізити:

Тел. 095 – 692 – 47 – 36

Р/Р: 26252502557589 в Ощадбанку.

ІПН 1928014327 – Матюшина Віра Тихонівна.

Виконавча дирекція АФЗУ