ЗАПРОШЕННЯ 09 березня 2017 року Круглий стіл «Держава та сільгоспвиробники: що потрібно українському фермеру?»

Від великого до малого та середнього – приблизно так може звучати девіз року у відносинах держави з сільгоспвиробниками. Необхідність підтримки фермерських господарств з боку держави знайшла відображення одразу в декількох напрямках. Найголовніший – це зростання видаткової частини бюджету профільного міністерства у 2017 році через довгоочікуване збільшення видатків на підтримку малих фермерів.

Як прокоментував Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, це викликано необхідністю підтримати вітчизняних малих та середніх сільгоспвиробників, зокрема, і фінансово. Так, цьогорічМінагропрод запропонував програму на 5,5 млрд гривень для реалізації такої підтримки, що в 20 разів більше, ніж минулого року.

Відтак і Державна продовольчо-зернова корпорація України, як представник держави на українському зерновому ринку, спрямувала свою роботу на посилення прямої співпраці з дрібними та середніми сільгоспвиробниками. Як повідомляв в.о. голови Правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександр Григорович, минулого року частка фермерів у структурі закупівель ДПЗКУ склала близько 60%. Це у три рази більше, ніж у 2015 році, коли їх частка становила лише 21%.

Політика ДПЗКУ сьогодні будується на плідній співпраці з сільгоспвиробниками. Головна мета – підтримати виробників з боку держави та надати їм можливість доступу до розгалуженої інфраструктури елеваторних потужностей ДПЗКУ на взаємовигідних умовах. Свідченням розширення такої взаємодії стало підписання у грудні минулого року Меморандуму про співпрацю з Агарним Союзом України.

Якреалізуються сьогодні програми державної підтримки сільгоспвиробників, що необхідно змінити у механізмах співпраці держави з фермерами та які перспективи її подальшого розвитку у 2017 році – ці та інші питання будуть обговорені в рамках круглого столу «Держава та сільгоспвиробники: що потрібно українському фермеру», який відбудеться 9 березняо12.00 у залі «Укрінформу» (м. Київ,вул. Б. Хмельницького, 8/16, 2-й поверх).

Запрошуємо до участі у заході!

Попередня реєстраціяобов’язкова за тел. +38-067-246-54-54 або e-mail: pressa@pzcu.gov.ua