Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вважає дискусійним питання про відкриття ринку землі в Україні.

photogallery_ГройсманПро це він заявив в ексклюзивному інтерв’ю Укрінформу у відповідь на запитання: “Чи будете шукати аргументи, щоб переконати парламент проголосувати за відкриття ринку сільгоспземель?”.

За словами Гройсмана, “багато говорять: треба ринок земель, чи ні. Це дискусійне питання. Давайте обговоримо, я готовий. Але чи хтось пояснив, яким має бути той ринок землі? Ні, ніхто не пояснив. Тож давайте ми, по-перше, напрацюємо модель, широко обговоримо її, проконсультуємося з українськими громадянами, з власниками паїв, а потім приймемо узгоджене рішення. Ось хід моїх думок. Якщо ж хтось хоче на ривок зняти мораторій, скупити за три місяці всю землю в країні, я категорично проти. Так не буде. І доки я Прем’єр-міністр, я не дам цього зробити. Це дуже чутливе питання, його слід з усіх сторін обговорити. Ми три місяці обговорювали бюджет на 2017 рік. А тут серйозна, фундаментальна проблема – доля української землі. Тож треба максимально відкрито, експертно порадитися, зрозуміти, пояснити, а потім приймати рішення”.

При цьому на уточнююче запитання “Чи слід ваші слова розуміти, як готовність уряду ініціювати та серйозно працювати над законом про обіг земель?” Глава уряду відповів: “Абсолютно. Ми працюємо, ми знайдемо модель, тоді будемо виходити на обговорення і приймати збалансоване рішення”.

За інформацією Укрінформу