ПРОСЯТЬ – ДАВАЙТЕ. АЛЕ ПОПЕРЕДЬТЕ ПРОКУРАТУРУ!

original-webПолтавська область є однією з найбільш корумпованих у сфері земельних відносин. Майже на кожному зібранні фермери області з криками розповідали, що без $300 за гектар в Держгеокадастр і ходити нічого. Майже в кожному номері газети «Вісник Фермер України» розміщувався матеріал про земельні проблеми фермерів Полтавщини. До речі, і в минулому номері газети в матеріалі «Зметикували «на трьох», щоб ошукати селян…» про це говориться. То ж всі про це чули, і місцеве керівництво, і представники владних структур в Києві – але віз, як то кажуть, був і по нині там.

Та мабудь щось все таки зрушило з місця. За інформацією інтернет ресурсу http://censor.net.ua/ керівника райвідділу Госгеокадастра у Полтаві затримали за систематичне хабарництво.

Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили у хабарництві керівника одного з районних відділів Госгеокадастра Полтавщини.

original-(1)-webЯк повідомили в прес-центрі СБ України, чиновниця систематично вимагала гроші з місцевих аграріїв за надання виписок на земельні ділянки.

Вона оформляла документи з порушенням правил реєстрації, не вносячи їх у відповідну автоматизовану систему.

Співробітники спецслужби спільно з працівниками управління захисту економіки Нацполіції за сприяння Управління запобігання та виявлення корупції Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру затримали керівника райвідділу у власному кабінеті під час отримання хабара від представника агропідприємства.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.

А наша рекомендація – коли просять, або своїми діями, чи бездіяльністю, спонукають дати хабара – давайте. Але перед цим повідомте місцеві органи правопорядку, або ж скористайтеся телефоном «АНТИРЕЙДЕРСЬКОГО КОМІТЕТУ», створеного при АФЗУ, та який очолює радник голови МВС Михайло Апостол (тел.. 044-228-48-19).

Михайло Данкевич, Прес-служба АФЗУ