ЧИМ БІЛЬШЕ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ ГАЗЕТИ, ТИМ ЛЕГШЕ ВІДСТОЮВАТИ ІНТЕРЕСИ ФЕРМЕРІВ!

Є такий відомий вислів – «Хто володіє інформацією, той володіє всім!». Нажаль, багато хто з нас над цим ніколи не замислюється, а якщо й звертає на це увагу, то лише тоді, коли в цьому є велика потреба. То ж і нашому виданню, її наповненню та передплаті, газеті «Вісник Фермер України» увага приділяється у «різному», та й то похапцем. А от олігархи, які володіють сотнями гектарів українських земель, увагу ЗМІ приділяють надзвичайно велику і всі основні телевізійні, радіо та друковані видання належать їх.

Тож і не дивно, що АФЗУ, фермери, селяни проводять прес-конференції, збираються на акції, влаштовують пікетування та блокування автошляхів для захисту своїх інтересів, а приходиш додому, включаєш телевізор, а там – хто кому морду побив, або ж суцільна реклама. А про селянські проблеми – ні звуку!

І фермери, володіючи в загальній кількості 4,5 млн. га землі, це без оренди паїв, не в змозі мати свій телевізійний канал чи потужне друковане видання. Чи не дивно?

То ж редакція газети «Вісник Фермер України», спільно з АФЗУ, усвідомлюючи обумовлене вище, розпочала роботу по розширенню кола отримувачів видання – здійснення редакційної передплати фермерів по всій Україні.

Завдяки фінансової підтримки (за що їм велика вдячність!) віце-президентів АФЗУ Віктора Шеремети (Київська область), Віктора Гончаренка та Михайла Галамаги(Черкаська область), голови Кіровоградської АФЗ Івана Андрійчука, було здійснено редакційну передплату на газету на 3 місяці (жовтень – грудень 2016 р.) додатково на 1398 адрес.

Можливо це й не так багато, але, для прикладу, додатково більше 200 фермерів Київщини дізнається про роботу Асоціації – це вже щось!

Сподіваємося, що це лише початок.

Головний редактор газети, Михайло Данкевич