ДНІПРОПЕТРОВСЬКІ ФЕРМЕРИ ВІДСВЯТКУВАЛИ ОБЖИНКИ

IMG_0125_(1)У ресторан-готелі «Гуляй-Поле» 4 серпня 2016 р пройшло святкування фермерських обжинок – «Свято урожаю 2016». Ініціатор заходу – голова Асоціації фермерів Новомосковського району Сулима Олександр Іванович, за підтримки голови Асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області  Гайворонського Анатолія Івановича.

Більш ніж 180 хліборобів та членів їх сімей з’їхалися з усієї області. Відбулося нагородження почесними грамотами найактивніших фермерів та найрезультативніших голів районних Асоціацій.

«Ми, як ніколи до того, повинні бути з вами об’єднані, щоб протистояти всім проявам утисків проти фермерства, – сказав у своєму виступі Анатолій Гайворонський. – Скажу так: у Дніпропетровській області дуже багато випадків рейдерських захоплень, як землі, так і майна фермерів. І нам з вами необхідно сподіватися тільки на нас самих. Коли ми будемо об’єднані – ми дуже велика сила, сила нездоланна».

Також Анатолій Гайворонський розповів колегам, що в червні 2016 року була створена Самооборона фермерів, а з 01 серпня – працює засноване Асоціацією фермерів Дніпропетровської області ТОВ «Фермерів та приватних землевласників», яке буде працювати для обслуговування фермерів Дніпропетровщини та на розвиток обласної Асоціації.

Щостосується господарюючого Товариства, то у ньогокілька цілей:

- Реалізація продукції вирощеної фермерами за прямими контрактами з покупцями;

- Оптові закупівлі добрив та засобів захисту рослин;

- Юридична допомога, і не тільки фермерам, а й одноосібникам – землевласникам.

«Ви побачите, що в Товаристві ціна на продукцію фермерів буде вище, а зароблені кошти будуть направлятися для захисту інтересів фермерів», пообіцяв Анатолій Іванович.

IMG_9821_(1)Також Дніпропетровська Асоціація відкрила свій сайт в Інтернеті: http://farmer.dp.ua, в планах – організація друкарськоговидання у вигляді сторінки-вставки в газеті «Лица», з керівництвом якої вже є домовленності щодо цього, а фермериДніпропетровщини можуть вже зараз підписуватись на неї.

Побажавши присутнім міцного здоров’я, щастя, хороших прибутків, а на цьому святі – гарного відпочинку і приємного спілкування, він передав слово ведучим, які оголошували творчі колективи: 5 – й військовий оркестр штабу Військового оперативного командування «Схід», вокальний ансамбль «Камертон», коллектив сучасного танцю «Грація» та виступи артиста який грав на музичних народних інструментах.

За святковим столом фермери знайомилися, спілкувалися і висловлювали свої побажання щодо діяльності та розвитку Асоціації.

Більше фото зі свята буде розміщено на сайті Асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області за посиланням http://farmer.dp.ua та у спільноті в Фейсбук https://www.facebook.com/farmer.dp.ua/

За інформацією Дніпропетровської АФЗ