ДО УВАГИ ФЕРМЕРІВ!

02 серпня 2017 року в приміщенні Будинку Уряду (вул. Грушевського 12/2) відбулася нарада під головуванням    в. о.  прем’єр-міністра України, Першого віце-прем’єр-міністра України Кубіва С.І., щодо актуальних питань розвитку агропромислового комплексу.

Обговорино наступні питання порядку денного:

  1. Щодо системи оподаткування  підприємств агропромислового комплексу.
  2. Щодо державної підтримки АПК на 2017 рік.

По першому питання доповідав Міністр аграрної політики та продовольства України Кутовий Т.В. та директор департаменту податкової фінансової та митної політики Міністерства фінансів України Романюк Ю.П. У обговоренні взяли участь керівники громадських організацій аграрного форуму. За наполяганням Президента Асоціації фермерів та приватних землевласників України І.Томичем прийнято рішення до 05 серпня повернутися щодо опрацювання одинадцяти зареєстрованих законопроектів по «Одаткуванню сільськогосподарських підприємств» у Верховній Раді України і вийти на єдиний узгоджений законопроект.

Та на черговій сесії Верховної Ради України розглянути і прийняти законопроект  № 4438 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств” та № 2052 «щодо оподаткування податком на додану вартість продукції, яка виробляється фізичними особами – виробниками сільськогосподарської продукції та особистими селянськими господарствами і реалізується через сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи» та внести на розгляд у Верховну Раду України законопроект про «Єдиний соціальний внесок сільськогосподарських виробників».

По другому питанню першочергово прийняти постанову «Про використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам». Надання  пріоритетної підтримки в бюджеті на 2017 рік здійснити на підтримку дрібних та середніх фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих  кооперативів.

 Прес-служба АФЗУ