ПЕРША ВСЕУКРАЇНСЬКА ЗУСТРІЧ ФЕРМЕРСЬКИХ РОДИН

ОсновнаВ мальовничому місті Моршин, що на Львівщині, в СКК «МОРШИНКУРОРТ», відбулася «ПЕРША ВСЕУКРАЇНСЬКА ЗУСТРІЧ ФЕРМЕРСЬКИХ РОДИН 2016»,присвячена Дню фермера. Цей захід було організовано спільними зусиллями Асоціації фермерів та приватних землевласників України, СКК «Моршинкурорт» та ТОВ «ГОСПОДАР».

Збори_1В рамках заходу, 18 червня, відбулися збори голів обласних та районних Асоціацій на яких президентом АФЗУ Іваном Томичем було представлено концепцію програми «500»  – план створення 500 тисяч сімейних ферм, відбулося її обговорення учасниками та напрацьовано рекомендації по її вдосконаленню.

Збори_2В практичній частині зборів фермерам було запропоновано проекти нових напрямків розвитку господарств – вирощування часнику, то що.Часник

Також в цей день відбулося свято для маленьких членів фермерських родин, на якому було започатковано створення дитячо-юнацького клубу при АФЗУ «КУРКУЛЯТКО».

Куркулятко_1

Куркулятко_2

А наступного дня, 19 червня, в День Фермера, відбулося і саме свято «ПЕРША ВСЕУКРАЇНСЬКУ ЗУСТРІЧ ФЕРМЕРСЬКИХ РОДИН 2016», на якому фермерські родини з різних куточків України змогли поспілкуватися, отримати нагороди за свою тяжку працю та отримати насолоду від перегляду виступів дитячого та дорослого ансамблів народної творчості.

Свято_1

Свято_2

Свято_3

Свято_4

Свято_5

Свято_6

Свято_7

Більш детально про цей захід читайте в газеті «Вісник Фермер України», який готується до друку та надійде передплатникам найближчим часом.

Прес-служба АФЗУ