ПРИЗНАЧЕНО НОВОГО ЗАСТУПНИКА МІНІСТРА

27 квітня 2015 року, розпорядженням КМУ, Миколу Осійчука призначено заступником Міністра аграрної політики і продовольства України – керівником апарату. Микола Осійчук до призначення очолював Департамент персоналу та організаційного розвитку Міністерства фінансів України.

Як заступник Міністра – керівник апарату Микола Осійчук координуватиме роботу апарату міністерства, діяльність департаменту правової та законопроектної роботи, департаменту роботи з персоналом, департаменту електронного документообігу та контролю апарату, оперативно-режимного управління, відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення апарату міністерства, відділу публічної інформації, взаємодії з Кабінетом Міністрів України та розгляду звернень громадян.

Разом з тим, розпорядженням КМУ від 27 квітня 2016 р. № 316-р Інна Гребенюк звільнена з посади заступника Міністра аграрної політики та продовольства України – керівника апарату. Як зазначається в розпорядженні, Інну Гребенюк звільнено за згодою сторін. На своїй посаді вона пропрацювала майже 5 місяців – з грудня 2015 р.

До цієї інформації можливо добавити лише те, що Міністерство фінансів, на думку фермерів, є «найбільшим ворогом українського фермерства», адже всі негаразди, всі заперечення та «нововведення», всі пропозиції по зменшенню фінансування Укрдержфонду підтримки фермерів, як правило виходять від нього.

Що дасть призначення на цю посаду вихідця з «не дружнього» відомства – час покаже.

А от для фермерів потрібно щоб був заступник міністра, котрий знає їх проблеми, здатний опікуватися їх негараздами та відстоювати їх позицію.

 Прес-служба АФЗУ