АФЗУ ВІДБИВАЄ СПРОБУ РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХОПЛЕННЯ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

DSC_6129Не легко фермеру в нинішні часи утримувати господарство, дбати про родину та забезпечувати продовольчу безпеку Держави. З одного боку та ж держава селянам дихати не дає: скасували пільговий режим сплати ПДВ, підтримка фермерства фактично зведена до нуля. З іншого боку – змінюються кліматичні умови: природні катаклізми, стислі строки посівної та збирання врожаю, в які необхідно вкладатися.

Але крім цього ще й виникають несподівані загрози. Отак сталося і у Васильківському районі на Київщині.

DSC_613213 квітня голова СФГ «Алмаз» Дем’яненко Петро Васильович працював трактором на своєму полі. Часу мало, ресурсів обмаль. Погода стояла сприятлива. Тільки працюй. Однак загроза прийшла несподівано і раптово.

Яскраво «розмальований» автомобіль Нива Шевроле, державний номерний знак АІ 70 31 ЕК, ввірвався на фермерське поле, проїхавши майже на його середину і став перед самим трактором фермера. З нього вийшли дві особи, які вимагали в ультимативній формі заглушити двигун трактора і „припинити дискувати чужу землю”, яку „захопив фермер”. Детальніше про це на сторінках газети «Вісник Фермер України», яка виходить з друку 21 квітня 2016 року та у интернет-розсилках «Комплексним передплатникам газети».

Прес-служба АФЗУ