НОВИЙ МІНІСТР АГРОПОЛІТИКИ

ef19390-kutoviyВ новому, щойно обраному, уряді очолювати міністерство аграрної політики та продовольства буде Тарас Кутовий, який до цього часу був головою комітету аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України.

Надаємо його біографію для ознайомлення.

Тарас Вікторович Кутовий – голова наглядової ради Всеукраїнської громадської орга­нізації «Спілка Спасіння Села», запрошений викладач Києво-Могилянської бізнес-школи, здобувач наукового ступеня кандидата наук кафедри міжнародних фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Два роки поспіль визнавали кращим українським фінансовим директором. Найбільший систематичний інвестор у розвиток Лохвиці. Фінансово підтримує талановиту молодь, спортивні команди, релігійні громади.

Народився 25 лютого 1976 року в Києві в багатодітній родині викладачів. Виховує 5-річну доньку Соломію. Має брата і трьох сестер. Батько – Віктор Олександрович Кутовий, народився і виріс у Лохвиці, закінчив із відзнакою місцеву школу №1. Працював викладачем у Національному економічному університеті та займався науковою діяльністю в Інституті математики Національної Академії Наук України. Нині на пенсії. Мати – Світлана Германівна Кутова, вчитель вищої категорії, викладала математику в школі, нині на пенсії.

1992 рік – Тарас Кутовий із відзнакою закінчив Київський фізико-математичний ліцей №145.

1997 рік – здобув повну вищу освіту (диплом із відзнакою) в Національній академії Служби безпеки України (м. Київ).

1998 рік – здобув базову вищу освіту в Київському національному економічному університеті (м. Київ).

2002 рік – здобув третю повну вищу освіту в Міжнародному інституті менеджменту (м. Київ).

1998 – 1999 роки – заступник головного аудитора проектів і програм регіональних відділень у Міжнародному фонді «Відродження».

1999 – 2004 роки – фінансовий директор Всеукраїнського фонду «Крок за кроком».

Із 2004 року і по сьогодні – член правління Всеукраїнського фонду «Крок за кроком», основна місія якого – реалізація проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для всіх дітей, зокрема дітей з особливими потребами.

2004 – 2009 роки – фінансовий директор ЗАТ «Інвестиційна компанія «ХХІ століття».

2007 рік – визнано кращим фінансовим директором України за оцінками Міжнародного інституту Адама Сміта.

2008 рік – увійшов у десятку кращих фінансистів України за версією журналу «Компаньйон».

Із 2008 року – член громадської організації «Всеукраїнське громадське об’єднання «Спілка Спасіння Села».

2010 – 2011 роки – президент ПАТ «Компанія «Райз».

Із 2012 року і до теперішнього часу – голова наглядової ради громадської організації «Всеукраїнське громадське об’єднання «Спілка Спасіння Села», яка проводить діяльність на підтримку села і захист прав селян.

9 серпня 2012 року – зареєстрований кандидатом у народні депутати України від політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» по одномандатному виборчому округу №151 (Гадяцький, Гребінківський, Лохвицький, Пирятинський, Чорнухинський райони і частина Лубенщини).

Прес-служба АФЗУ