ДО УВАГИ ФЕРМЕРІВ!

DSC_3998Термін ультиматуму владі що до розгляду законопроектів №3851-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі сільгосптоваровиробників», який був розроблений групою народних депутатів спільно з представниками громадських професійних організацій АПК та розглянуто 18 лютого 2016 р. на засіданні Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин і одноголосно підтриманий всіма членами» та №3478-1 „Про внесення змін у Податковий кодекс щодо окремих питань оподаткування діяльності у сфері сільського господарства” авторства нардепів Олександри Кужель, Івана Кириленка і Вадима Івченка – ЗАВЕРШИВСЯ!

Ці законопроекти передбачають  повернення спеціального режиму оподаткування підприємств сільського господарства і вдосконалення процедури адміністрування ПДВ.

Влада не чує аграріїв. А до того ж ще й намагається розпочати розпродаж українських чорноземів, про що заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк в неділю, 28 лютого в ефірі програми «10 хвилин з прем’єр-міністром».

Що далі?

Ваші пропозиції!

Прес-служба АФЗУ