ХТО МОЖЕ ЗАЙНЯТИ КРІСЛО АГРАРНОГО МІНІСТРА

Потенційних кандидатів на посаду аграрного міністра побільшало. На інформацією нашого джерела в Верховній Раді України до чотирьох народних депутатів від різних політсил Тараса Кутового («Удар»), Вадима Івченка («Батьківщина»), Івана Мірошниченка («Самопоміч») та Миколи Кучера («Українська народна партія»), додалися ще деякі представники від галузевих асоціацій та політичних партій.

Це підприємець та президент Асоціації виробників молока України Андрій Дикун, голова Аграрного союзу України Геннадій Новіков та перший заступник голови Держспоживслужби Володимир Лапа

А під час засідання страйкового комітету Аграрного форуму було запропоновано підтримати кандидатуру голови Аграрної партії Віталія Скоцика.

Проте, заміни міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка до середини лютого вірогідно не відбудеться. Про це говорить і заява голови Верховної Ради Володимира Гройсмана. Він повідомив, що звіт уряду (а це і є формальна підстава для постановки питання про кадрові ротації в уряді) відбудеться у період з 16 по 19 лютого.

Заміна міністра найближчим часом не відбудеться ще й тому, що в українському політичному середовищі немає чіткого розуміння подальшого формату коаліції, варіантів комбінацій якої на разі налічується майже 15.

Тож у чинного міністра Олексія Павленка шанси втриматися на посаді досить високі. Про це свідчить і заява від «Самопомочі» про його підтримку. Тож у випадку збереження цієї політсили у коаліції, його шанси зростають.

Провівши опитування на нашому інтернет-ресурсі ми з’ясували рейтинг кандидатів на очільника профільного міністерства:

Олексій Павленко – 32 %;

Віталій Скоцик – 29 %;

Вадим Івченко – 13 %;

Володимир Лапа – 12 %;

Андрій Дикун – 5 %;

Генадій Новіков – 3 %;

Іван Мірошніченко – 3 %;

Тарас Кутовий – 2 %;

Микола Кучер – 1 %.

www.farmer-ukr.com