Одні з наймасовіших Зборів фермерів відбулися в Дніпропетровську

Фото--1-Вчора,18 листопада 2015 року, відбулися загальні збори фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області.

Фото-2Незважаючи на те, що з 22 районів області на зібранні були присутні представники 16 районів, захід виявився масовим та цікавим. Зала Дніпропетровської районної ради була заповнена майже повністю. Із запрошених у роботі фермерського зібрання взяли участь президент АФЗУ Іван Томич, віце-президент АФЗУ Іван Ярмолюк, начальник управління агропромислового розвитку ОДА Вадим Удовицький,начальник управління землеустрою Держслужби з питань геодезії, картографії та кадастру Віктор Кулініч, народні депутати України Валентин Дідич та Іван Заєць та представник обласного управління УМВС в Дніпропетровській області.

Збори відкрив та представив присутніх голова обласної Асоціації фермерів та приватних землевласників Леонід Каніболоцький, а з головною доповіддю про виконання положень Коаліційної угоди Верховної Ради України в частині підтримки розвитку сімейних фермерських господарств та подолання бідності на селі через розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, про проблемні земельні питання та питання розбудови Асоціації фермерів та приватних землевласників України у відповідності до нової стратегії прийнятої на XXV з’їзді АФЗУвиступив Іван Томич.

Не зважаючи на перевищення регламенту присутні фермери з великою зацікавленістю вислухали аналіз ситуації в фермерському русі та пропозиції по розбудові організації на основі нового, принципово іншого, побудованого взаємовигідних основах, підходу у відношенні фермер – громадська організація.

Іван Заєць у своєму виступі також підтримав ідею запровадження фіксованого членства та акцентував увагу присутніх, що фермерство це велика сила лише тоді, коли вона згуртована.

Фото-3Не пасивними були і фермери Дніпропетровщини. Бажаючих виступити, висловити своє бачення вирішення фермерських проблем було багато, як і пропозицій у письмовій формі.

Окрім офіційної частини фермерам було запропоновано ознайомитися з презентаціями зерносушильного комплексу КЗС-10 з охолоджувачем БВ-40 Кіровоградського заводу дозавтоматів та Співтовариства виробників і споживачів бобових України про спільну роботу по програмі розвитку в

Україні посівів нуту, сочевиці та квасолі на 2015 – 2020 роки.

На закінчення було прийнято рішення зібрати всі пропозиції учасників зібрання, на основі цього доопрацювати загальне рішення та затвердити його на засіданні обласної Ради фермерів.

А на закінчення кращі фермери області були нагороджені ювілейною медаллю з нагоди 25-ї річниці фермерського руху України. Це Сучкова Світлана Андріївна, Криничанський район, Скорук Тамара Олексіївна, Шапошник Микола Олексійович та Калашник Володимир Станіславович, Томаківський район, Гноєвий Віктор Григорович, Дніпропетровський, та Каніболоцький Леонід Васильович, Петропавлівський район.

Михайло Данкевич