ЗБОРИ ФЕРМЕРІВ ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ

Фото_13 жовтня 2015 року в місті Івано-Франківськ відбулися збори фермерів області за участі представників центрального офісу АФЗУ, в особі віце-президента АФЗУ Дмитра Українця, генерального директора АФЗУ Віктора Ніколаєнка, головного редактора газети «Вісник Фермер України» Михайла Данкевича, а також керівництва обласної Асоціації фермерів на чолі з Володимиром Слободяном.

Від представників місцевої влади на зібранні фермерів була присутня директор департаменту АПР Івано-Франківської ОДА  Марія Савка та директор обласного відділення Укрдержфонду Зіновій Дашавець.

Фото_2Необхідно зауважити, що не зважаючи на певні проблеми в комунікації з центральною організацією та прийняття рішення про виключення голови обласної організації з членів Ради АФЗУ, місце організація виявилася дієвою, в певній мірі активною та виконуючою основні функції по захисту інтересів фермерів.

Фото_3Розмова в залі проходила цікаво та жваво, з обговоренням проблем фермерів, які виявилися здебільшого типовими, як і по всіх інших організаціях. На відміну від інших областей, в Івано-Франківській відчувалася тісна співпраця з обласним департаментом АПР. Про це у своєму виступі засвідчила його директор Марія Савка.

Жваве обговорення, на жаль малоефективне в кінцевому підрахунку, стало питання фіксованого членства в АФЗУ. Фермери Івано-Франківщини «побили рекорд» – фіксованими членами стали аж … один фермер.

Мабуть відірваність керівництва породило інформаційний голод, і це відчувалося навіть у питаннях фермерів, які вони задавали гостям з Києва – «…а що корисного для фермерів робить АФЗУ?». А користуватися інтернетом, та переглянути роботу Асоціації на її інтернет-сайті мабуть більшість фермерів ще не здатна.

Підводячи підсумки хотілося б зауважити, що головне – ми здолали непорозуміння та заклали підвалини до подальшої співпраці. Наступні кроки – за фермерами Івано-Франківщини та їх обласними очільниками.

Михайло Данкевич, ВФУ