ЩО НАМ ОБІЦЯЛИ І ЩО З ТОГО ВИЙШЛО!

DSC_0544_для_сайтаНаближається річниця підписання Коаліційної угоди і логічно виникає питання: А що ж зроблено в частині «Реформа сільського господарства»?

Якщо проаналізувати то складається враження, що важливого фактично нічого. Навіть навпаки, спостерігається погіршення та намагання запровадження нових, несприятливих для селян факторів сільгоспвиробництва.

Тож Асоціація фермерів та приватних землевласників України оголошує про проведення Всеукраїнських громадських слухань «Аналіз виконання Коаліційної угоди в частині реформи сільського господарства», та запрошує всі громадські організації аграрного спрямування залучатися до участі в Слуханнях.

Головна ідея заходу – напередодні виборів у місцеві органи влади запросити представників від всіх учасників Коаліційної угоди з однієї сторони, та представників з усіх регіонів України від селян, вислухати звіти одних та претензії інших, та зробити висновки – з ким селянам по дорозі.

Партнерами цього заходу виступають Союз сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та Національна Асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України.

Всеукраїнські громадські слухання відбудуться на території НК «Експоцентр України» (м. Київ, , пр-т Ак. Глушкова, 1, ст.. метро «Виставковий центр») 24 вересня 2015 року в рамках виставки «ФЕРМЕР УКРАЇНИ-2015».

 Стосовно участі звертатися: тел.: 044-228-48-19

Ел. пошта: farmasuk1@ukr.net

www.farmer.co.ua

Прес-служба АФЗУ