Семінар у італьйському Тренто

Фото_1__460_х_300

З 15 по 18 жовтня 2013 року у мальовничому гірському Італійському місті Тренто

(регіон Трентіно-Альто-Адідже) Проектом ОЕСР “Стратегія секторної конкурентоспроможності для України” було проведено навчальний семінар для українських спеціалістів аграрного сектору. Метою семінару було ознайомлення українських розробників аграрної та економічної політики з напрямками та досвідом, що можуть підвищити рівень конкурентоспроможності аграрного сектору на засадах досвіду країн – членів ОЕСР,зокрема Італії на прикладіТрентіно-Альто-Адідже.

До групи українських учасників увійшли представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Адміністрації Президента України, Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, Асоціації фермерів та приватних землевласників України, ВГО “Союз учасників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України”, міжнародні експерти та місцеві спеціалісти.

Учасники обмінялися досвідом та обговорили труднощі, які були виявленими у ході розроблення стратегій, програм і заходів,які були сформованими у рамках Проекту. Зокрема, була розглянута роль аграрних кооперативів у підтримці фінансування МСП та вдосконаленні навичок для агробізнесу, особливо в МСП.

Учасники мали можливість представити власні програми й документи з агрополітики та обговорити з міжнародними експертами і практиками підходи та варіанти для розв’язання виявлених проблем. Робота проходила в трьох окремих групах,в яких разом з міжнародними експертами обговорювалися проблеми, які були запропоновані українськими учасниками. Експерти ОЕСР надавали свої коментарі, представляли презентацій можливих стратегій, що вже були реалізовані державними органами та професійними об’єднанями аграріїв в цій сфері, зокрема в провінції Трентіно-Альто-Адідже.

Успішна бізнес ідея – шлях до процвітання кооперативів

Високогірні угіддя провінції Трентіно-Альто-Адідже знаходяться на висоті майже 1000 м над рівнем моря і відносяться до менш сприятливих районів для ведення сільського господарства. Альпійські пасовища та сінокісні угіддя займають майже 120 000 га, на яких розмістилися 1100 сімейних ферм, що займаються виробництвом молока. Більшість з них є членами 18 кооперативів, які здійснюють збір та первинний обробіток молока.92% відсотки фермерських господарств утримують до 30 корів, переважно альпійської коричневої породи і лише8%- 2 – 3 корови. Враховуючи високогірне розташування виробництва молока, дозволяється використання ручного доїння за умови дотримання санітарних норм та відповідності виробленого молока визначеним стандартам.

Фото_2_460_х_300

З 18-го сторіччя у даній місцевості вироблялася відома молочарська продукція, зокрема тверді сири. На початку 19–го сторіччя більшість виробників почали об’єднуватися у кооперативи, так як державні та провінційні субсидії надавалися лише їм.У 1951 році в провінції був створений кооператив 2-го рівня – Trentini (CON.CA.ST), який об’єднав всі кооперативи, що виробляли молоко та сири. Його основними завданнями стали координація та управління молочарською галуззю провінції з метою підвищення доходів членів кооперативів за рахунок збільшення доданої вартості виробництва молока. Після проведених маркетингових досліджень та економічних розрахунків, основним напрямом такої діяльності було обрано виробництво відомого з 1926 року місцевого сорту сиру “Тренті Грана” (Trentingrana) – конкурента відомого сиру “Парміджано Реджано”. У 1993 році з цією метою був утворений консорціум Trentigrana – Consorzio Dei Caseifici Sociali Trentini SCA. За рахунок внесків виробників молока та кооперативів, допомоги місцевого бюджету (загальний обсяг інвестицій склав біля 7 млн. євро) було збудовано сучасний виробничий комплекс, який, наприклад, у 2012 році переробив 185,8 тис. т молока на 96 тис. головок сиру, більше 7 тис. тон сухого молока, 1,6 тис. тон масла, тощо.

Фото_3__460_х_300

Основними завданнями консорціуму є виробництво та просування сиру, масла, сухого молока та інших продуктів на ринки, в т.ч. на експорт, розробка та захист торгових марок, сертифікація, реклама, забезпечення якості виробленого членами кооперативів молока, надання технічної та консультаційної допомоги фермерам і кооперативам з утримання корів та їх відгодівлі (за виключенням ветеринарних послуг та надання обладнання), тощо. Відносини між консорціумом, кооперативами та їх членами регулюються Статутом та Правилами внутрішньої господарської діяльності. В залежності від якості молока, вартість одного літру складає від 50 до 70 євроцентів. Члени кооперативу наприкінці місяця отримують за молоко 70% його вартості. Решта повертається в кінці року, після підведення балансу консорціуму і залежить від ефективності його діяльності.

Таким чином, завдяки правильно обраному напряму концентрації зусиль та фінансових ресурсів на виробництві дорогої марки сиру, створенню та просуванню єдиного бренда, в першу чергу на експорт, міжнародній сертифікації продукції,організації завершеного маркетингового ланцюга з власною реалізацією продукції кінцевим споживачам, дотримання високих стандартів якості по всьому технологічному ланцюгу, високотехнологічному виробництву, дозволило членам кооперативів провінції досягти максимальної доданої вартості при виробництві молока та отримувати до 75% доходів консорціуму.

Василь Кононенко,

гененальний директор ССОКУ